Perly v růži ukryté


SLOŽENÍ: mandlový olej, kokosový olej, palmový olej (certifikovaný RSPO *, bambucké máslo, BIO šípkový olej, prach z perel, Mica hedvábná, Mica růžová, drcená šípková zrníčka, prášek z damašské růže, šungitová voda, hydroxid sodný, extrakt z grep. jadýrek

Éterické oleje: Růžové Geranium BourbonNaprosto jedinečné a luxusní mýdlo od holčiček až po praprababičky. Kráčí napříč všemi druhy pleti bez rozdílu věku.

Toto mýdlo je plné kvalitních surovin, jako je prach z perel, prášek z damašské růže, bio šípkový olej a další. Synergie všech složek napomáhá péči o Vaši pleť, protože nikdy není moc brzy a nikdy není příliš pozdě začít se hýčkat ;o). Jeho úkolem je Vás rozmazlovat!

Díky jemnému složení budete o svou pleť pečovat už v průběhu jejího mytí. Drcená zrníčka poslouží jako peeling a všechny výživové složky dodají Vaší pleti jemnost, hebkost a vláčnost. Šípkový olej je navíc známý svými účinky v boji proti vráskám.

Váha: 90g 

 Cena: 180 Kč
Cena bezobalově: 175 Kč


*Chovejme se zodpovědně- Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.

Koho to zajímá... mrkněte:

Palmový olej - PROČ?