Jmenuji se Vendula Suchánková

K mému tvoření patří Energie, harmonizace těla, mysli a duše, Rovnováha. Učím se......... rozpomínám......... 

Spojení energií Života a Lásky s voňavými výrobky z éterických olejů, malování obrazů a mandal, mě naplňuje radostí a nadšením. Tvořím intuitivně. Vše mi přichází do života v pravou chvíli. Vše, co vím, smím a poznám ráda předávám dál.

Jsem maminka dvou dětí. Jsou pro mne velkými učiteli. Bolesti a propady vnímám jako veliké Dary, které mě na mé cestě posunuly kvantovými skoky vpřed. Hledala jsem pomoc pro syna a to mě zavedlo a více ponořilo do jiného vnímání světa a zacházení s energií. Vlastně jsem našla pomoc hlavně pro sebe ... a tím pádem i pro ostatní. Jsem za vše velmi vděčná.

Přestala jsem používat uměle vyrobené přípravky na tělo. Zkoumáním a hledáním nových možností vznikly tyto voňavé kelímky. Poté spreje, abych ovoňela i oblečení a prostor. Jejich použití je opravdu různorodé... Vůně jsou z přírodních surovin bez přidaných umělých konzervantů. Základ kelímků tvoří jemné bambucké máslo s kokosovým olejem a panenským včelím voskem.

Směsi éterických olejů k jednotlivým oblastem a příležitostem se vytvářejí skoro samy. Každý zrod nové vůně je pro mne krásným zážitkem a dobrodružstvím :-D Děkuji.

Už předzvěst Jara :-D
Už předzvěst Jara :-D

Kontakt 

Tel.: 777 802 507, 464 620 797
wen.ca@seznam.cz
Litice nad Orlicí 58,  561 86  Záchlumí
PROVOZOVNA - Záchlumí 84, 561 86 Záchlumí