Měsíčková mast s propolisem

Složení: 
Macerát měsíčku (měsíček lékařský, pečující mandlový olej); včelí vosk panenský, bambucké máslo, propolisová tinktura (propolis, líh)

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cera alba, Alcohod Denat., Calendula officinalis Flower Oil,Propolis Cera


Energetický zářič pro tuto mast

Tato mast je velmi jemným spojením měsíčkového výluhu v mandlovém oleji, bambuckého másla a propolisu a včelího vosku bez jakýchkoliv dalších přidaných éterických olejů.

Bambucké máslo vytváří v masti jemné perličky. Mast je hedvábně jemná a do pokožky se díky celkovému přírodnímu složení velmi dobře vstřebává. Doporučuji promazávat vždy vlhkou pokožku (třeba po koupeli), mast pomůže v pokožce zafixovat tolik žádanou vlhkost, pokožka je po aplikaci vláčná, jemná a hydratovaná, přestože mast žádnou vodu neobsahuje. A což takhle třeba po sauně, kdy jsou všechny póry otevřené, pokožka je ještě vlhká, to se pak kůžička nacucá :oD.... a stačí slabá vrstva.

Právě proto, že neobsahuje vodu, je ideální v zimních měsících. Můžete mast použít na obličej, když budete vyrážet na procházky do mrazivého počasí, kůže bude ošetřená a chráněná proti mrazu.

Prostě péče od hlavy až k patám, pro malé větší i ty největší :oD

Vše "baleno" ve skle. Ideální recyklovatelný a netečný materiál a má zkušenost s trvanlivostí ve skle je báječná. Mast mám už pět let v práci v šuplíku (ve tmě a pokojové teplotě) a pořád drží.

Trvanlivost na obale uvedena - 3 rokyCena:

30 ml ................................................................... 75 Kč
60 ml ................................................................... 130 Kč
116 ml ...................................................................200 Kč

Zdroj titulního obrázku: www.unsplash.com