Měsíčkové pohlazení


SLOŽENÍ:
pečující mandlový olej, kokosový olej, palmový olej certifikovaný RSPO*, palmový olej carotino certifikovaný RSPO*, bambucké máslo, macerát z měsíčku lékařského (měsíček lékařský z mé zahrádky, mandlový olej), šungitová voda, hydroxid sodný, extrakt z grepových jadýrek
Éterické oleje: Mandarinka

*Chovejme se zodpovědně!- Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.


Koho to zajímá... mrkněte na:

Palmový olej - PROČ?

Toto mýdlo je vyráběné metodou za studena, díky které jsou zachovány všechny účinné látky a svou přetučněnou recepturou dodává pokožce jemnost a výživu.

Velmi jemné, pečující a dobře pěnivé mýdlo určené převážně na citlivou pokožku nejen našich nejmenších. Měsíček je znám svými příznivými účinky na pokožku. Proto je v tomto mýdle velmi hojně obsažen jeho macerát, v šetrném a pěstícím mandlovém oleji, který si sama vyrábím z darů mé zahrádky. Víc lásky se do tohoto mýdla už ani nevejde ;o). Jeho vůně je mandarinková, jemňoučká, hladivá a uvolňující. Nikterak nedráždí, a proto je vhodná i pro ty nejmenší "ospalce" pro zklidňující večerní koupel. Meruňkový olej je velmi dobře snášen a dodává výživu "nejen" dětské pokožce.


Váha: 120g

Cena: 125 Kč
Cena bezobalově: 120 Kč