Mořské vlny

SLOŽENÍ:
řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO), pečující mandlový olej, kokosový olej, palmový olej certifikovaný RSPO*, jojobový olej BIO, arganový olej BIO, dýňový olej lisovaný za studena, šungitová voda, hydroxid sodný, prášek z čistého hedvábí, čerstvý kolagenový gel z Irského mechu (irský mech, šungitová voda), extrakt z grep. jadýrek
Éterické oleje: Levandule, Mateřídouška, Dobromysl


*Chovejme se zodpovědně
- Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.


koho to zajímá, mrkněte se...

Palmový olej - PROČ?


zdroj titulního obrázku: www.unsplash.com 

Tuhý šampón nejen na vlasy

MOŘSKÉ VLNY
Šetrný a zároveň velmi jemný tuhý šampon, vyráběný metodou za studena, díky které jsou zachovány všechny účinné látky .
Tuhý šampon obsahuje gel z čerstvého irského mechu, který napomáhá udržet vaše vlasy pružné a lesklé, díky vysokému obsahu rostlinného kolagenu.
Díky čistě přírodním esenciálním olejům navíc mýdlo působí opravdu na všechny Vaše smysly v duchu a dechu aromaterapie.
Pokud jsou Vaše vlasy více se mastící, je nutné napěnit šampon dvakrát až třikrát během jednoho mytí. Poznáte sami rozdíl, pěna musí být opravdu hustá a stabilní. Díky své přetučněné receptuře pomalu a šetrně učí Vaši vlasovou pokožku se tolik nemastit. Irský mech je mořská řasa, která je svým složením skvělou rostlinnou variantou a náhražkou živočišného kolagenu. Je proto ideální složkou nejen do kosmetiky, ale i jako potravina budoucnosti, navíc řasu zpracováváme v čerstvém stavu. Více informací na stránkách: www.lahodnosti.cz, kde najdete i řadu našich produktů s irským mechem. 


Váha: 120g

Cena: 135 Kč
Cena bezobalově: 130 Kč