Irský mech + Anděl Láskyplné Komunikace + Vánoční balení

Vyprodáno

Mýdlo obsahuje nejen čerstvý irský mech, který poslouží jako jemný vyživující peeling, ale i gel z čerstvého irského mechu, který napomáhá udržet pokožku pružnou a hydratovanou, francouzský zelený jíl a přídavek kvalitního dýňového oleje jemně čistí a vyživí Vaši pleť.

Díky čistě přírodním esenciálním olejům z rozmarýnu, jalovce a mateřídoušky navíc mýdlo působí opravdu na všechny Vaše smysly v duchu a dechu aromaterapie.

Vyrobeno s Láskou v podhůří Orlických hor.

250,00 Kč

  Šetrné a pečující mýdlo vyráběné metodou za studena, díky které jsou zachovány všechny účinné látky a svou přetučněnou recepturou dodává pokožce jemnost a výživu. 


Andílek Láskyplné Komunikace

Chalcedonovo-magnezitovo-růženínový andílek. Kamínky si na sebe zavolaly a tak se nečekaně stalo, že jejich spojením vznikla krásná Bytůstka, která Vám pomůže uvolnit se v Láskyplné komunikaci. Komunikaci nejen sám/sama se sebou, se svou Prvotní jiskrou, ale i s Vaším okolím. Chalcedon je protkán otevřenou komunikací, Magnezit nám pomáhá vidět to dobré v nás a v ostatních lidech a Růženín nás vede cestou Srdce. 

Afirmace: Z mého Vědomí duše, skrz mé Srdce proudí otevřená energie, kterou proměňuji ve slova. Slova Čistá, Jasná, volně a lehce plynoucí v souladu s Boží Láskou.

S Láskou

Rajanna


SLOŽENÍ: řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO), olivový olej, kokosový olej, palmový olej certifikovaný RSPO*, bambucké máslo, dýňový olej, šungitová voda, hydroxid sodný, irský mech kolagenový gel (čerstvý irský mech, šungitová voda), irský mech čerstvý sekaný, zelený francouzský jíl ultrajemný, extrakt z grepových jadýrek

Z Aromaterapie: Rozmarýn, Mateřídouška, Jalovec

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.


Kategorie