Jsem lehkost 120g + Anděl Strážný

Uvolňující a chladivá vůně tohoto mýdla Vám skvěle pomůže po náročném dni zapomenout na všechny starosti. Po sportovním výkonu, ale i po dennodenním shonu napomáhá uvolňovat stres a napětí nejen ve Vaší mysli, ale i ve Vašem těle. 

Vyrobeno s Láskou v podhůří Orlických hor.

250,00 Kč

Avokádový olej je skvělou pečující a hydratační složkou a hojně obsažený bílý jíl a Chlorela dodají potřebné zásadité minerální látky Vaší pokožce. Sladkovodní řasa Chlorela je navíc vhodná i pro problematickou pleť.

Jeho vůně, je díky éterickým olejům Eukalyptu, Máty peprné a Jalovci, osvěží, uvolní a napomůže celkové harmonizaci organismu. Prostě v duchu a dechu aromaterapie.


Anděl Strážný

Chiastolit (Křížový Kristův kámen) + Hematit + Růženín.

Kamínky si na sebe zavolaly a tak se nečekaně stalo, že jejich spojením vznikla krásná Bytůstka, která Vám pomůže napojit se na svého Anděla Strážného.

Chiastolit, nebo-li Křížový (Kristův) kámen pomůže odevzdání se Boží Vůli, s důvěrou a láskou Vás povede. Když se připojí pole Hematitu, siláka ochránce, dodává nám vnitřní klid, pocit bezpečí a ochrany Matky Země. Tyto dva aspekty se propojí díky Růženínu ve Vašem Srdci. Dovolte si s uzeměním a v propojení s Bohem otevřít své Srdce, Váš Anděl Strážný je s Vámi.

Afirmace: Mé kořeny propojuji s Matkou Zemí, svou korunu propojuji s Nebesy a své Srdce otevírám bezbřehé lásce svého Anděla Strážného. Vítej Milovaný, cítím tě!


SLOŽENÍ: olivový olej, kokosový olej, palmový olej certifikovaný RSPO*, bambucké máslo, avokádový olej, bílý jíl, sladkovodní řasa chlorela, šungitová voda, hydroxid sodný, extrakt z grepových jadýrek

Z Aromaterapie: Jalovec, Máta peprná, Eukalyptus

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.


Kategorie