Má milá skořicová 120g + Anděl dlouhověkosti + vánočního balení

Toto mýdlo Vám "vleje krev do žil".

Prokrvující a vyživující mýdlo, vyráběné metodou za studena, díky které jsou zachovány všechny účinné látky a svou přetučněnou recepturou dodává pokožce jemnost a výživu.

Vyrobeno s Láskou v podhůří Orlických hor.

250,00 Kč

Toto mýdlo díky kombinaci skořice, anýzu a zázvoru prokrvuje Vaši pokožku a tím skvěle podporuje látkovou výměnu. Další velkou výhodou je, že otevírá póry a svým složením napomáhá jejich vyčištění. Jemně mletá skořice a zázvor ve spojení s drcenými semínky anýzu fungují jako peeling pro Vaši pokožku.

Jako výživová složka je zde přidána pěkná porce oleje z pšeničných klíčků, který obsahuje vysoké množství vitaminu E, jenž chrání buňky před oxidativním stresem, tudíž je výborným pomocníkem proti předčasnému stárnutí.


Anděl Láskyplné dlouhověkosti

Kalcit optický (dvojlomný) ve spojení se Zkamenělým (fosilním) korálem.

Kamínky si na sebe zavolaly a tak se nečekaně stalo, že jejich spojením vznikla krásná Bytůstka, která Vám pomůže v láskyplném přístupu k Vašemu tělu a jeho nacítění a vnímání.

Optický kalcit je kamenem, díky kterému Vikingové dokázali přesně plout a držet směr své cesty. Pomáhá nám vidět správnou cestu. Zkamenělý korál je stejně jako všechny fosílie nositelem informace dlouhověkosti a vitality.
Optický kalcit ve spojení se zkamenělým korálem tě láskyplně povede k nacítění tvého těla a jeho skutečných potřeb. Jednodušeji rozpoznáš, co je pro tebe dobré a co ne, a to ať na úrovni fyzické nebo psychické.

Afirmace: Láskyplně následuji volání svého Těla a vítám ve svém životě plný rozměr Zdraví! Jsem si vědom/a svých skutečných potřeb.
SLOŽENÍ: řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO), kokosový olej, palmový olej certifikovaný RSPO*, olej z pšeničných klíčků, šungitová voda, hydroxid sodný, skořice ceylonská mletá, zázvor sušený, anýz plod drcený, extrakt z grepových jadýrek

Éterické oleje: Skořice - kůra

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.


Kategorie