Mořské vlny 60g Vousatá koule

Vyprodáno

Tato "Vousatá koule" je jedinečná záležitost, co tu ještě nebyla!!! Z každé várky šamponů lze vyrobit jen pár kousků! Jelikož je vyráběna z mastnějších okrojků od šamponů, je o něco přetučněnější než šampon a tudíž se nehodí na mytí vlasů, ale zkuste si s ní třeba umýt Váš plnovous! Budete překvapeni, jak se bude Vaše brada lesknout a jak svůj bujný vous hezky rozčešete. Kombinace použitých vzácných olejů jako je arganový, jojobový, nebo dýňový olej lisovaný za studena, které se v tomto mýdle vyskytují v hojné míře, napomohou pěstění Vašeho plnovousu, ale třeba i naopak... v holení! Sami ozkoušejte, schválně jestli poznáte rozdíl ;o) Obsažené éterické oleje napomáhají prokrvení a aktivaci látkové výměny v pokožce. 

Vyrobeno s Láskou v podhůří Orlických hor.

65,00 Kč

Skvělá volba pro ty z Vás, kteří ještě nemáte mýdlenku, nebo chcete jednoduchou a hygienickou cestovní variantu svého oblíbeného mýdla, kterou jednoduše zavěsíte na kohoutek, kamkoliv dojedete ;o)  

A že se Vám nechce na sportovní akce "tahat" ještě sprchový gel? Vezměte to od brady až k patám ;o) 

Díky čistě přírodním esenciálním olejům navíc šampon působí opravdu na všechny Vaše smysly v duchu a dechu aromaterapie.

Irský mech je mořská řasa, která je svým složením skvělou rostlinnou variantou a náhražkou živočišného kolagenu. Je proto ideální složkou nejen do kosmetiky, ale i jako potravina budoucnosti, navíc řasu zpracováváme v čerstvém stavu. Více informací na stránkách: www.lahodnosti.cz, kde najdete i řadu našich produktů s irským mechem. 


SLOŽENÍ: řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO),pečující mandlový olej, kokosový olej, palmový olej RSPO*,jojobový olej BIO, arganový olej BIO, dýňový olej lisovanýza studena, šungitová voda, hydroxid sodný, prášekz čistého hedvábí, čerstvý kolagenový gel z Irského mechu(irský mech, šungitová voda), extrakt z grepových jadýrek
Éterické oleje: Levandule, mateřídouška, dobromysl

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.