Zakořenění 120g + Andílek Boží Hojnosti + Vánoční balení

Plné vitamínů, silně čistící, vhodné pro pleť s akné, ucpanými póry a nerovnoměrně se mastící. Podporuje její regeneraci, hloubkově čistí a stabilizuje hormonální změny.

Jeho veselá lehce pomerančová a rakytníková vůně povzbudí a uvolní nejen tělo, ale i mysl v duchu a dechu aromaterapie.

Vyrobeno s Láskou v podhůří Orlických hor.

240,00 Kč

Plné vitamínů, silně čistící, vhodné pro pleť s akné, ucpanými póry a nerovnoměrně se mastící. Podporuje její regeneraci, hloubkově čistí a stabilizuje hormonální změny. Marocký jíl šetrně čistí pleť do hloubky, uvolní a následně stáhne ucpané a rozšířené póry. Carotino olej obsahuje vysoké množství beta-karotenu a vitaminu E, což je na první pohled zřejmé z jeho barvy. Obsahuje navíc kyselinu linolovou, která pokožce dodává výživu, stejně tak Rakytníkový BIO olej. Ten bohatým přírodním zdrojem vitaminu A. Obsahuje také vitamin E, provitamin D, vitamin K1, stejně jako hořčík, vápník a zinek.


Andílek Boží Hojnosti

Citrínovo-chiastolitový andílek. Kamínky si na sebe zavolaly a tak se nečekaně stalo, že jejich spojením vznikla krásná Bytůstka, která Vám pomůže uvolnit se v přijímání a dopřávání si Boží Lásky a Hojnosti. Energie Citrínu je hojností zcela protkána a Chiastolit, nebo-li Křížový (Kristův) kámen pomůže odevzdání se Božímu vedení... otevřete se a odevzdejte své otěže. V Důvěře a Lásce v Boží vedení. 

Afirmace: Pouštím otěže v otevření se v Důvěře v Boží vedení. Nechávám se vést po cestě plné Hojnosti, kterou si má Mysl nedokáže ani představit a proto to nebudu ani zkoušet ;o) Ať se děje! Děkuji!

S láskou 

Rajanna


SLOŽENÍ: řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO), kokosový olej, palmový olej RSPO*, palmový olej carotino RSPO*, bambucké máslo, rakytníkový olej BIO, marocký jíl, šungitová voda, hydroxid sodný, rakytník plod, extrakt z grepových jadýrek

Éterické oleje: Pomeranč

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.


Kategorie