Zakořenění 120g + Andílek Čistota Srdce + Vánoční balení

Plné vitamínů, silně čistící, vhodné pro pleť s akné, ucpanými póry a nerovnoměrně se mastící. Podporuje její regeneraci, hloubkově čistí a stabilizuje hormonální změny.

Jeho veselá lehce pomerančová a rakytníková vůně povzbudí a uvolní nejen tělo, ale i mysl v duchu a dechu aromaterapie.

Vyrobeno s Láskou v podhůří Orlických hor.

240,00 Kč

Plné vitamínů, silně čistící, vhodné pro pleť s akné, ucpanými póry a nerovnoměrně se mastící. Podporuje její regeneraci, hloubkově čistí a stabilizuje hormonální změny. Marocký jíl šetrně čistí pleť do hloubky, uvolní a následně stáhne ucpané a rozšířené póry. Carotino olej obsahuje vysoké množství beta-karotenu a vitaminu E, což je na první pohled zřejmé z jeho barvy. Obsahuje navíc kyselinu linolovou, která pokožce dodává výživu, stejně tak Rakytníkový BIO olej. Ten bohatým přírodním zdrojem vitaminu A. Obsahuje také vitamin E, provitamin D, vitamin K1, stejně jako hořčík, vápník a zinek.


Andílek Čistota Srdce

Magnezitovo-růženínový andílek. Kamínky si na sebe zavolaly a tak se nečekaně stalo, že jejich spojením vznikla krásná Bytůstka, která Vám pomůže otevřít se Čistotě Srdce. 

Energie Magnezitu nás učí vidět v lidech to dobré, a nejen v lidech, ale i sami v sobě. Zanese světlo i do nejtemnějšího koutu. No a Růženín je prostě Srdeční záležitost :o) Otevřete své Srdce Čistému světlu. 

Afirmace: Otevírám se Čistému světlu, jsem Čisté světlo. Mé srdce je Čisté Světlo. Mým záměrem je mé Nejvyšší dobro. 

S láskou 

Rajanna


SLOŽENÍ: řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO), kokosový olej, palmový olej RSPO*, palmový olej carotino RSPO*, bambucké máslo, rakytníkový olej BIO, marocký jíl, šungitová voda, hydroxid sodný, rakytník plod, extrakt z grepových jadýrek

Éterické oleje: Pomeranč

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.


Kategorie