Živé Mrtvé moře 90g + Růženín (placička)

Vyprodáno

Toto mýdlo je jedinečné nejen svým složením, ale hlavně efektem, kterým působí na pokožku. Jelikož obsahuje veliké množství nezmýdelněného bambuckého másla, vzniká na pokožce namísto pěny mycí emulze, která pokožku nejenže kvalitně umyje, ale navíc rovnou i ošetří a promaže. Sůl a bahno z Mrtvého moře jsou již po tisíciletí známy svými účinky. Ve spojení s tímto mýdlem napomáhají kvalitně ošetřit pokožku se sklony k atopickému ekzému, nezanechávají ji suchou a odmaštěnou, ale naopak krásně promazanou, uvolněnou a očištěnou.

Vyrobeno s Láskou v podhůří Orlických hor.

210,00 Kč

Můj typ: Zkuste toto mýdlo i na holení! Sůl změkčí chloupky, žiletka po mýdlovo-bambucké emulzi dobře klouže a pokožka je díky nezmýdelněnému bambuckému máslu ihned kvalitně ošetřena.


SLOŽENÍ: mandlový olej, kokosový olej, palmový olej certifikovaný RSPO*, bambucké máslo, přírodní minerální sůl z Mrtvého moře, přírodní minerální bahno z Mrtvého moře šungitová voda, hydroxid sodný, extrakt z grep. jadýrek
Éterické oleje: Jalovec bobule, Grapefruit

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.