VŮNĚ NA MÍRU

Nazývám tuto vůni  "Osobní Průvodce". Je každému, koho si zavolá, pomocníkem na cestě k rozpomínání.....uvědomění.... 

Podá pomocnou ruku tím, že ve Vás rozezní jedinečnou Podstatu, Zdroj, bezpodmínečnou Lásku, Boha, Vesmír.... Pro mne je Bůh čistá Láska, nejvyšší síla Vesmíru.

Vůně rezonuje s Bytím.

Součástí Průvodce je energetický obrázek - mandalka o rozměrech cca 15 x 15 cm. Je v něm zakódovaná stejná vibrace, jako má vůně a působí jako energetický zářič. 

Možné použití obrázku: Je na Vás, kam ho umístíte. Doporučuji poslouchat své vnitřní pocity, už Vám "poví" co s ním :-) Může být na, pro Vás, dobře viditelném místě doma, v práci, kdekoliv... Jako podložka pod nápoje. Lze vyfotit a použít třeba jako tapetu obrazovky (kopírování pro tyto účely není překážkou). 

Možné použití vůně: stříknout na oděv, do vlasů, na šátek či šálu. Je skvělá také na použití do prostoru. Stačí jedno až dvě stříknutí. Obsahuje líh, na kůži je třeba vyzkoušet! 

Momentálně je vhodná i pro dezinfekci rukou, když nemáte po ruce vodu: stříknout do dlaně a rozetřít.

Průvodce obsahuje Božské dary, přizpůsobuje se každé bytosti, pro její Nejvyšší dobro a dobro všech..... rezonuje s přítomným okamžikem. Prýští z něj bezpodmínečná Láska.                                  Průvodce souzní s Bytím.

Také se skvěle hodí jako dárek :-)

S Láskou Vendula


Zde jsou někteří hotoví Průvodci s mandalou

Objem flakonku je 30 ml

A DALŠÍ JSOU S RADOSTÍ NA SVĚTĚ .... :-D :-D

Ukázka Průvodce - pouze Vůně

Objem flakonku je 30ml

Vaše reakce

"Průvodce je opravdu skvělý. Když jsem k němu přičichla, tak jsem si pořád říkala, odkud tu vůni znám. Nemohla jsem na to přijít a pak mi zrak padnul na malinkou lahvičku nad krbem. Je to Aura vůně a je opravdu velmi podobná, ne-li stejná vůně. Jasnost a nový začátek. Takže cesta a naděje se tomu velmi přibližuje. Už mi to opravdu přijde jako vysokovibrační vůně. Voní mi krásně, trefila jste se. Teď, když mám toho ve škole a doma hodně, postříkám se a chvíli se ztratím v jiné dimenzi :). Moc Vám tímto chci poděkovat za Vaši krásnou práci. A přeji, ať se Vám daří stále tak hezky překvapovat své zákazníky :)."

Petra Chříbková

Milovaná Vendulko, 

před nějakým časem od tebe dorazila esence Osobní Průvodce a wooooow. Musím podotknout, že mně naprosto dostala její nádherná uzemňující síla. A od té doby kdykoliv pracuji energeticky, před meditací nebo zasvěcením, používám tuto Mocnou Průvodkyni a její Dary, které v lahvičce tepou. A nejen to. Vše, co přišlo s textem byla trefa do černého. Musím se přiznat, že jsem tady chvíli stála s otevřenou pusou. Vzkazy, krystal umístěný v lahvičce, kterým pro mně má aktuálně veliký význam. Do toho afirmace, která visí od prvního dne na mém zrcadle, vše sedlo jako ulité. Dokonalost naprostá.Vůně, která mi přišla odvážná, nicméně přesně pro mně je naprostý miláček. Máš můj hluboký obdiv, protože sama vyrábím esence a vím, co vše to obnáší. Nyní vím, že nejde udělat chybu, nejde napsat nevhodné slovo. Vše je vedeno nejvyšší Silou moudrosti a tak Jí naprosto důvěřuj.Jsi Mistr Alchymista a děkuji, že nás Láska Universa mohla propojit.

S úctou k tvé Tvorbě a Tobě na věky, 

Samaya Kefalí 

Velmi ráda si na tvoření nechávám čas a klid, aby vše přicházelo a probíhalo jak má. Doba dodání tohoto Průvodce je až 4 týdny. Většinou ho však vytvořím dříve. Jakmile je hotov, ozvu se Vám a co nejdříve posílám :-) 

Pokud Vás Osobní průvodce nějakým způsobem přitahuje a láká, není to žádná náhoda :-) Zaposlouchejte se do hlasu svého srdce....

Ceník

Osobní Průvodce s obrázkem

744 Kč

Osobní Průvodce bez obrázku (pouze vůně) 

444 Kč

.

.

K vytvoření Průvodce potřebuji znát celé jméno a datum narození osoby, pro kterou je vůně určena :-) Napište mi, prosím, tyto údaje do poznámky k objednávce.

Děkuji s Láskou a Úctou

Vendula

Ještě nabízím zalaminování obrázku. Připište mi prosím k objednávce, pokud máte zájem. Jinak běžně nelaminuji.  

Na Osobního průvodce se nevztahuje sleva 10% při osobním odběru.