Harmonizační samolepky

květy života - óm


Autorkou a výrobcem těchto krásných samolepek (a nejen jich) je
Mili Ebergényi. Víla, Elfka v lidské podobě a naše Milovaná Duše spřízněná. A jelikož máme ozkoušeno a její tvorbu milujeme, najdete je nyní i u nás v našem obchůdku :o)


Pokud Vás zaláká její energie, celou její tvorbu můžete shlédnout na:


Květ života je jedním z nejvýznamnějších symbolů posvátné geometrie. Je silným energetickým zářičem, který čistí, prosvětluje a ladí okolní prostor.

Celkově přináší klid, harmonii, životní pohodu a soulad. Používá se na nádoby s vodou či jídlem pro jejich očistu a harmonizaci. Nalepený na notebook, mobil či tablet snižuje účinky negativního vyzařování. Můžete také ozdobit a harmonizovat Váš diář, hrníček, květináč, okno, auto nebo prostor ve kterém žijete. 

Vysoce odolné krásné samolepky vhodné do exteriérů, na auta, skleničky, vany, umyvadla. Vhodné na všechny typy hladkých povrchů.
Po nalepení krásně drží i v extrémních podmínkách (jako je mráz, velká horka, myčka...)Harmonizační samolepky ÓM:

"Óm" je indický duchovní symbol vyjadřující nejvyšší absolutno a sjednocení všech moudrostí. Umístění na lotosové květu symbolizuje stav klidu a harmonie. Vyzařuje vibrace ticha a absolutní jednoty. Význam mantry "Óm" se udává, jako první zvuk vesmíru.


Ceny platné od 1.2.2023