Parfémy Nová Země

Parfémy Nová Země

"TVOŘÍM NOVOU ZEMI" 

Parfémové směsi éterických olejů k prvním pěti ze 70 kódů vykládacích karet Nové Země.

Parfémy a směsi éterických olejů Nové Země

Pět vůní, pět harmonizačních směsí, základ Tvoření Nové Země.

Témata této pětice vůní jsou základem Vědomého tvoření Nové Země. Jsou velmi vzájemně propojena a spolu - tvoří celek mistrovství, který je důležitý pro bytí v Novém věku, v Novém ráji zde na planetě Zemi.

Vůně vibrují Lehkostí, Radostí a Jednotou Nové Země.

- nechávají nás Jejich sílu velmi pocítit!

- nechávají nás Naši sílu velmi pocítit!

Jsou Láskou. Jsou Živou bytostí. Jsou, svou světelnou inteligencí, pro Nás velikánským pomocníkem. Vyslanci Nové Země, která září štěstím, že tu pro nás může být a Je.

Vůně harmonizují, opečují, pohladí a naladí na Energie lásky. Pracují jako celek, ovšem je možné vybírat si vůně jednotlivě.

Hrajme si s nimi... Objevujme a užívejme Lásky, Přijetí, Tvůrcovství a Vědomého mistrovství.

Ladí, energizují, komunikují skrze Srdce stvoření, v Celku... hmota, tělo, duch, duše, mysl, emoce, meziprostory, jemnohmotné sféry ... Pronikají přesně tam, kam mají ... a ladí ... a ladí ... a ladí ... aktuálně ... stále ... věčně ... pro jedno velké

TEĎ.

Širé DÍKY za Nás a Vše, s Úctou,

Lavia Velien

Milující harmonizující něžná Síla, Světlo a Péče Venduly Lavien Suchánkové je otisknuta v krásných ladících vůních a parfémech, obrazech, vykládacích kartách, Osobních průvodcích a v celém jejím Tvoření. Také v blízkém setkávání, kontaktní harmonizaci ... přítomností, slovem, sdílením, dotekem ...