OSOBNÍ PRŮVODCEMilující harmonizující něžná Síla, Světlo a Péče Venduly Lavien Suchánkové je otisknuta v krásných ladících vůních a parfémech, obrazech, vykládacích kartách, Osobních průvodcích a v celém jejím Tvoření. Také v blízkém setkávání, kontaktní harmonizaci ... přítomností, slovem, sdílením, dotekem ...

Ze Srdce ... pro Srdce ... do Srdce.

Vaše reakce

"Průvodce je opravdu skvělý. Když jsem k němu přičichla, tak jsem si pořád říkala, odkud tu vůni znám. Nemohla jsem na to přijít a pak mi zrak padnul na malinkou lahvičku nad krbem. Je to Aura vůně a je opravdu velmi podobná, ne-li stejná vůně. Jasnost a nový začátek. Takže cesta a naděje se tomu velmi přibližuje. Už mi to opravdu přijde jako vysokovibrační vůně. Voní mi krásně, trefila jste se. Teď, když mám toho ve škole a doma hodně, postříkám se a chvíli se ztratím v jiné dimenzi :). Moc Vám tímto chci poděkovat za Vaši krásnou práci. A přeji, ať se Vám daří stále tak hezky překvapovat své zákazníky :)."

Petra Chříbková


Milovaná Vendulko,

před nějakým časem od tebe dorazila esence Osobní Průvodce a wooooow. Musím podotknout, že mně naprosto dostala její nádherná uzemňující síla. A od té doby kdykoliv pracuji energeticky, před meditací nebo zasvěcením, používám tuto Mocnou Průvodkyni a její Dary, které v lahvičce tepou. A nejen to. Vše, co přišlo s textem byla trefa do černého. Musím se přiznat, že jsem tady chvíli stála s otevřenou pusou. Vzkazy, krystal umístěný v lahvičce, kterým pro mně má aktuálně veliký význam. Do toho afirmace, která visí od prvního dne na mém zrcadle, vše sedlo jako ulité. Dokonalost naprostá.Vůně, která mi přišla odvážná, nicméně přesně pro mně je naprostý miláček. Máš můj hluboký obdiv, protože sama vyrábím esence a vím, co vše to obnáší. Nyní vím, že nejde udělat chybu, nejde napsat nevhodné slovo. Vše je vedeno nejvyšší Silou moudrosti a tak Jí naprosto důvěřuj.Jsi Mistr Alchymista a děkuji, že nás Láska Universa mohla propojit.

S úctou k tvé Tvorbě a Tobě na věky,

Samaya Kefalí 


Moc Vás zdravím, chtěla bych vypíchnout svůj hluboký zážitek z dárku, který jsme si objednali u Vás, Vendulko, a to vůně na míru. Nevím, jestli máte patent na změnu DNA, ale od té doby, co vůni používám, se změny opravdu dějí, zdá se, rychleji! V meditaci mám dojem, že se přeskládám uvnitř těla, a proto je mi kolikrát lépe, když si "odlítnu". Vůni jsem párkrát použila i v situaci "jsem na dně, nevím..." a pokaždé přišlo odněkud řešení. Manžel je v tomto ohledu trochu "pařez" i když uvnitř citlivý, ale vidím, jak po vůni sahá pokaždé, když jde na nějakou pracovní schůzku. A dcera ani vůni nemá ve svém rámečku, protože je nejvíc ve svém pokojíčku, kde tvoří a z vůně si dělá inspirační oblaka😊

 Děkuji, s přáním všeho dobrého

Jarmila Živná


Lavienko moje zlatá, moc děkuji za to, co pro nás děláš, je to nádhera.... Děkuji a taťka taky moc děkuje..Cituji jeho zprávu po tom, co se prvně v klidu domova navoněl..." Vůně je opět úžasná - osvěžující i omamující, prostě dokonale probudí!!!! To se ani nedá popsat, to se musí cítit!!!

Tak asi tak Lavienko,,,, opravdu velké díky....
S láskou objímám

Martina


Moje milovaná tvořitelko Lavienko,
Děkuji za krásnou energii poslanou prostřednictvím mého průvodce, Cítím velkou zodpovědnost a zároveň lehkost podpořenou otevřeným světelným kanálem. Zase jsem byla u rozbalování celá vzrušená až mi tváře hořely:-) Při čtení pak nastalo absolutní ticho než jsem se zabalila do závoje té esence vesmírné posily. Ať se děje...  J.Z.


Hezký den Lavien,

Děkuji za Vaše průvodce, za to, že skrze ně propojujete lidi se sebou.  

O.L.


Zdravím milá Lavien,

netrvalo to dlouho a přichází ke mě nutkání a pocit dalšího průvodce. Průvodce, který dorazil ke mě nedávno, je opravdovým parťákem tímto světem. Krásně mi pomáhá ladit se každý den na sebe a svoje uvnitř a pomáhá mi ze srdce říkat vše a jak tomu u mě je a děje se. Tudíž bych moc ráda dopřála něco obdobného/jiného mému muži, aby se mu vrátila radost do každého dne. :-)

Moc děkuji a objímám, K.


Milá Lavienko,
Jsem tak moc ráda a těším se na balíček.
Jsou to tak krásné dary, které od Tebe směřují Až teď mi vše dává souvislost…
Právě jsem se začala otvírat novému a Tvé karty do toho nádherně zapadají.
Objímám a lásku posílám
J.


Krásné dopoledne,zásilka včera dorazila,vůně osobního průvodce mne naprosto uchvátila. Mýdlo s andilkem je překrásné a voňavé a už se těším, až si povesim kalendář na příští rok. Moc moc děkuji za vše. Mějte se krásně. Jani 

Milá, milovaná Lavien,

z celého srdce děkuji za průvodce mně a Lukášovi pracuje od samého začátku a je to tedy mazec
Můj už myslím, čtvrtý, ale tentokrát snad nejsilnější
Lze dělat i partnerského či rodinného průvodce?
S Láskou A.