Tolik moooc Vám všem děkuji za objednávky Osobního průvodce! Je mi velikou radostí a ctí    :-D

V současné době je objednávek na Osobní průvodce mnoho. Prosím Vás moc, o větší trpělivost :-) Doba čekání na Průvodce se může prodloužit o týden, či dva.

Pokud si přejete Průvodce, jako vánoční dárek, prosím, objednejte jej do konce října. Abych měla prostor Průvodce do Vánoc vytvořit :-) Poté už časové doručení pod stromeček nezaručuji.

Děkuji moc za pochopení, 
s velikou Úctou 
Lavien


Osobní průvodce - Vůně a mandala na míru

Nazývám tuto vůni "Osobní Průvodce". Je každému, koho si zavolá, pomocníkem na cestě k rozpomínání.....uvědomění....

Podá pomocnou ruku tím, že ve Vás rozezní jedinečnou Podstatu, Zdroj, bezpodmínečnou Lásku, Boha, Vesmír.... Pro mne je Bůh čistá Láska, nejvyšší síla Vesmíru.

900,00 Kč
Please select variants first

Vůně rezonuje s Bytím.

Součástí Průvodce je energetický obrázek - mandalka o rozměrech cca 15 x 15 cm. Je v něm zakódovaná stejná vibrace, jako má vůně a působí jako energetický zářič.

Možné použití obrázku: Je na Vás, kam ho umístíte. Doporučuji poslouchat své vnitřní pocity, už Vám "poví" co s ním :-) Může být na, pro Vás, dobře viditelném místě doma, v práci, kdekoliv... Jako podložka pod nápoje. Lze vyfotit a použít třeba jako tapetu obrazovky (kopírování pro tyto účely není překážkou).

Možné použití vůně: stříknout na oděv, do vlasů, na šátek či šálu. Je skvělá také na použití do prostoru. Stačí jedno až dvě stříknutí. Obsahuje líh, na kůži je třeba vyzkoušet!

Průvodce obsahuje Božské dary, přizpůsobuje se každé bytosti, pro její Nejvyšší dobro a dobro všech..... rezonuje s přítomným okamžikem. Prýští z něj bezpodmínečná Láska. Průvodce souzní s Bytím.

Také se skvěle hodí jako dárek :-)


Velmi ráda si na tvoření nechávám čas a klid, aby vše přicházelo a probíhalo jak má. Doba dodání tohoto Průvodce je 4 - 6 týdnů. Většinou ho však vytvořím dříve. Jakmile je hotov, ozvu se Vám a co nejdříve posílám :-)

Pokud Vás Osobní průvodce nějakým způsobem přitahuje a láká, není to žádná náhoda :-) Zaposlouchejte se do hlasu svého Srdce.... 

K vytvoření Průvodce potřebuji znát celé jméno a datum narození osoby, pro kterou je vůně určena. Prosím připište je do kolonky "Doplňující informace" při vyplňování objednávky, nebo mi napište na email tvorimecelek.vendula@gmail.com.

Děkuji s Láskou a Úctou

Vaše Reakce

"Průvodce je opravdu skvělý. Když jsem k němu přičichla, tak jsem si pořád říkala, odkud tu vůni znám. Nemohla jsem na to přijít a pak mi zrak padnul na malinkou lahvičku nad krbem. Je to Aura vůně a je opravdu velmi podobná, ne-li stejná vůně. Jasnost a nový začátek. Takže cesta a naděje se tomu velmi přibližuje. Už mi to opravdu přijde jako vysokovibrační vůně. Voní mi krásně, trefila jste se. Teď, když mám toho ve škole a doma hodně, postříkám se a chvíli se ztratím v jiné dimenzi :). Moc Vám tímto chci poděkovat za Vaši krásnou práci. A přeji, ať se Vám daří stále tak hezky překvapovat své zákazníky :)."

Petra Chříbková


"Moc Vás zdravím, chtěla bych vypíchnout svůj hluboký zážitek z dárku, který jsme si objednali u Vás, Vendulko, a to vůně na míru. Nevím, jestli máte patent na změnu DNA, ale od té doby, co vůni používám, se změny opravdu dějí, zdá se, rychleji! V meditaci mám dojem, že se přeskládám uvnitř těla, a proto je mi kolikrát lépe, když si "odlítnu". Vůni jsem párkrát použila i v situaci "jsem na dně, nevím..." a pokaždé přišlo odněkud řešení. Manžel je v tomto ohledu trochu "pařez" i když uvnitř citlivý, ale vidím, jak po vůni sahá pokaždé, když jde na nějakou pracovní schůzku. A dcera ani vůni nemá ve svém rámečku, protože je nejvíc ve svém pokojíčku, kde tvoří a z vůně si dělá inspirační oblaka😊

Děkuji, s přáním všeho dobrého"

Jarmila Živná


Děkuji vám z celého srdce:-) za váš parfém, obrázek a povídání, které jsem dostala darem od kamarádky. Smekám před vašimi schopnostmi a intuicí, vaše napojení je úžasné. Slova, která jste zvolila mne hluboce zasáhla, sama jsem ani neuměla lépe popsat svoje vnitřní procesy. Parfém ve mne rozeznívá hluboké emoce. Děkuji moc za dar od vás.

Jana Stehnová, lektorka techniky doTýkání duše


"První setkání s osobním průvodcem bylo trošku rozpačité, ale musím říct,
že čím víc ho používám, tím víc ho miluji, až se z nás stala nerozlučná
dvojka. A totéž platí o mandale, na tu se nemohu vynadivat .... " 

Jitka Oravec