Tolik moooc Vám všem děkuji za objednávky Osobního průvodce! Je mi velikou radostí a ctí :-D 

Však již u objednávek od 4.12. 2023 dodání do Vánoc nemohu zaručit.

Děkuji za pochopení, 

s úctou 
Lavien


Osobní průvodce - Vůně na míru

Nazývám tuto vůni "Osobní Průvodce". Je každému, koho si zavolá, pomocníkem na cestě k rozpomínání.....uvědomění si .... pocitu "doma" .... vnímání "Jsem, kdo Jsem".

Podá pomocnou ruku tím, že v Tobě více rozezní jedinečnou Podstatu, Zdroj, Bezpodmínečnou lásku, Boha, Vesmír, kterým Jsi.... Rozezní a rozzáří uvnitř. Protože to, co vnímáš s vůní Jsi Ty a jenom Ty :-)

900,00 KčVůně: Je ve spreji, 30ml. Je skvělá také na použití také do prostoru. Stačí jedno až dvě stříknutí. Obsahuje líh.

Průvodce obsahuje Božské dary, přizpůsobuje se každé bytosti, pro její Nejvyšší dobro. Rezonuje s přítomným okamžikem. Prýští z něj Bezpodmínečná láska. Průvodce souzní s Bytím.

Také je krásným dárkem :-)


Velmi ráda si na tvoření nechávám čas a klid, aby vše přicházelo a probíhalo jak má. Doba dodání tohoto Průvodce je až 4 týdny. Většinou ho však vytvořím dříve. Jakmile je hotov, ozvu se Vám a co nejdříve posílám :-)

Pokud Vás Osobní průvodce nějakým způsobem přitahuje a láká, není to žádná náhoda :-) Zaposlouchejte se do hlasu svého Srdce....

K vytvoření Průvodce potřebuji znát celé jméno a datum narození osoby, pro kterou je vůně určena. Prosím připište je do kolonky "Doplňující informace" při vyplňování objednávky, nebo mi napište na email tvorimecelek.vendula@gmail.com.

Děkuji s Láskou a Úctou

Vaše reakce

Milovaná Lavien,

před nějakým časem od tebe dorazila esence Osobní Průvodce a wooooow. Musím podotknout, že mně naprosto dostala její nádherná uzemňující síla. A od té doby kdykoliv pracuji energeticky, před meditací nebo zasvěcením, používám tuto Mocnou Průvodkyni a její Dary, které v lahvičce tepou. A nejen to. Vše, co přišlo s textem byla trefa do černého. Musím se přiznat, že jsem tady chvíli stála s otevřenou pusou. Vzkazy, krystal umístěný v lahvičce, kterým pro mně má aktuálně veliký význam. Do toho afirmace, která visí od prvního dne na mém zrcadle, vše sedlo jako ulité. Dokonalost naprostá.Vůně, která mi přišla odvážná, nicméně přesně pro mně je naprostý miláček. Máš můj hluboký obdiv, protože sama vyrábím esence a vím, co vše to obnáší. Nyní vím, že nejde udělat chybu, nejde napsat nevhodné slovo. Vše je vedeno nejvyšší Silou moudrosti a tak Jí naprosto důvěřuj.Jsi Mistr Alchymista a děkuji, že nás Láska Universa mohla propojit.

S úctou k tvé Tvorbě a Tobě na věky,

Samaya Kefalí