Tolik moooc Vám všem děkuji za objednávky Osobního průvodce! Je mi velikou radostí a ctí    :-D 

V současné době je objednávek na Osobní průvodce mnoho. Prosím Vás moc, o větší trpělivost :-) Doba čekání na Průvodce se může prodloužit o týden, či dva.

Pokud si přejete Průvodce, jako vánoční dárek, prosím, objednejte jej do konce října. Abych měla prostor Průvodce do Vánoc vytvořit :-) Poté už časové doručení pod stromeček nezaručuji.

Děkuji moc za pochopení, 
s velikou Úctou 
Lavien


Osobní průvodce - Vůně na míru

Nazývám tuto vůni "Osobní Průvodce". Je každému, koho si zavolá, pomocníkem na cestě k rozpomínání.....uvědomění....

Podá pomocnou ruku tím, že ve Vás rozezní jedinečnou Podstatu, Zdroj, Bezpodmínečnou lásku, Boha, Vesmír.... Pro mne je Bůh čistá Láska, Nejvyšší síla vesmíru.

600,00 Kč

Vůně rezonuje s Bytím.

Možné použití obrázku: Je na Vás, kam ho umístíte. Doporučuji poslouchat své vnitřní pocity, už Vám "poví" co s ním :-) Může být na, pro Vás, dobře viditelném místě doma, v práci, kdekoliv... Jako podložka pod nápoje. Lze vyfotit a použít třeba jako tapetu obrazovky (kopírování pro tyto účely není překážkou).

Možné použití vůně: stříknout na oděv, do vlasů, na šátek či šálu. Je skvělá také na použití do prostoru. Stačí jedno až dvě stříknutí. Obsahuje líh, na kůži je třeba vyzkoušet!

Průvodce obsahuje Božské dary, přizpůsobuje se každé bytosti, pro její Nejvyšší dobro a dobro všech..... rezonuje s přítomným okamžikem. Prýští z něj bezpodmínečná Láska. Průvodce souzní s Bytím.

Také se skvěle hodí jako dárek :-)


Velmi ráda si na tvoření nechávám čas a klid, aby vše přicházelo a probíhalo jak má. Doba dodání tohoto Průvodce je až 4 týdny. Většinou ho však vytvořím dříve. Jakmile je hotov, ozvu se Vám a co nejdříve posílám :-)

Pokud Vás Osobní průvodce nějakým způsobem přitahuje a láká, není to žádná náhoda :-) Zaposlouchejte se do hlasu svého Srdce....

K vytvoření Průvodce potřebuji znát celé jméno a datum narození osoby, pro kterou je vůně určena. Prosím připište je do kolonky "Doplňující informace" při vyplňování objednávky, nebo mi napište na email tvorimecelek.vendula@gmail.com.

Děkuji s Láskou a Úctou

Vaše reakce

Milovaná Lavien,

před nějakým časem od tebe dorazila esence Osobní Průvodce a wooooow. Musím podotknout, že mně naprosto dostala její nádherná uzemňující síla. A od té doby kdykoliv pracuji energeticky, před meditací nebo zasvěcením, používám tuto Mocnou Průvodkyni a její Dary, které v lahvičce tepou. A nejen to. Vše, co přišlo s textem byla trefa do černého. Musím se přiznat, že jsem tady chvíli stála s otevřenou pusou. Vzkazy, krystal umístěný v lahvičce, kterým pro mně má aktuálně veliký význam. Do toho afirmace, která visí od prvního dne na mém zrcadle, vše sedlo jako ulité. Dokonalost naprostá.Vůně, která mi přišla odvážná, nicméně přesně pro mně je naprostý miláček. Máš můj hluboký obdiv, protože sama vyrábím esence a vím, co vše to obnáší. Nyní vím, že nejde udělat chybu, nejde napsat nevhodné slovo. Vše je vedeno nejvyšší Silou moudrosti a tak Jí naprosto důvěřuj.Jsi Mistr Alchymista a děkuji, že nás Láska Universa mohla propojit.

S úctou k tvé Tvorbě a Tobě na věky,

Samaya Kefalí