Jsi Boží! - Éterický sprej VZOREK 2ml

Je univerzální, jak svou vůní, účinky, tak použitím ... "

Jeho vůni bych popsala jako svěží, bylinkovo - květinovou s větrovým a kořeněným nádechem. Je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.
60,00 Kč

Tento sprej rozšiřuje možnosti využití vůně, kterou jsem použila pro výrobu tuhého deodorantu "Jsi Boží!" Jedná se o stejnou vůni s dalšími možnostmi aplikace :-) Na oblečení,šálu,....jako aura sprej, do prostoru doma, v autě, kdekoliv ...

Obsažené éterické oleje: GERÁNIUM BOURBON, ŠALVĚJ, KMÍN, FENYKL, EUKALYPTUS, SMRK, VETYVER.

Kulatý barevný zářič, umístěný na obalu, je Květ života. Ztvárnila jsem ho ve více podobách, ale tato mi přišla nejskvělejší :-) Účinky Květu života a jeho všeobsahující geometrie, deodorant vibračně "ladí". Tento symbol spojuje a harmonizuje všechny projevy života, viditelné i neviditelné, všudypřítomné ... Je Jednotou. Každá nejnepatrnější částečka bytí je existenčně nepostradatelná.

Jsi Boží! působí aromaterapeuticky, harmonizačně a rozpouští vše, co je připraveno na změnu, a co už dále neslouží pro bytí v Lásce. Propojuje nebe se zemí v celé jejich rovnováze. Zapouští kořeny, rozprostírá se ve Vesmíru, vychází ze Zdroje a zase se navrací. Domů.

"Jsi Boží!" je Srdcem a souzní s Láskou.

S radostí a úctou Lavien