Jsi Boží! - Éterický sprej VZOREK 2ml

Je univerzální, jak svou vůní, účinky, tak použitím ... "

Jeho vůni bych popsala jako svěží, bylinkovo - květinovou s větrovým a kořeněným nádechem. Je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.
45,00 Kč
Please select variants first

Tento sprej rozšiřuje možnosti využití vůně, kterou jsem použila pro výrobu tuhého deodorantu "Jsi Boží!" Jedná se o stejnou vůni s dalšími možnostmi aplikace :-) Na oblečení,šálu,....jako aura sprej, do prostoru doma, v autě, kdekoliv ...

Obsažené éterické oleje: GERÁNIUM BOURBON, ŠALVĚJ, KMÍN, FENYKL, EUKALYPTUS, SMRK, VETYVER.

Kulatý barevný zářič, umístěný na obalu, je Květ života. Ztvárnila jsem ho ve více podobách, ale tato mi přišla nejskvělejší :-) Účinky Květu života a jeho všeobsahující geometrie, deodorant vibračně "ladí". Tento symbol spojuje a harmonizuje všechny projevy života, viditelné i neviditelné, všudypřítomné ... Je Jednotou. Každá nejnepatrnější částečka bytí je existenčně nepostradatelná.

Jsi Boží! působí aromaterapeuticky, harmonizačně a rozpouští vše, co je připraveno na změnu, a co už dále neslouží pro bytí v Lásce. Propojuje nebe se zemí v celé jejich rovnováze. Zapouští kořeny, rozprostírá se ve Vesmíru, vychází ze Zdroje a zase se navrací. Domů.

"Jsi Boží!" je Srdcem a souzní s Láskou.

S radostí a úctou Vendula