OBRAZY PRŮVODCI

Obrazy tvořím na přání, na míru. Rodinám, skupinám, jednotlivcům, pro prostory, místa, pro různá témata, která si lidé přejí pozvednout .... pracovní podpora, vztahová, zdravotní, ..... Však nejhlavnější a základ všeho je pozadí všech témat. Z jakého základního vědomí a pozice u každého vyvstávají.... Životní témata jsou stále jen povrchem věcí a jevů. Mířím k Podstatě, Srdci, Prvotnímu poli energie, odkud změny mohou být reálné, Pravdivé a funkční. Jsou vysoce harmonizační a vždy určitou mírou podporují všechna témata. Pracují komplexně. Nelze vyčlenit jen jedno téma v životě. Vždy, když posuneme, či pohneme i "malinkou" částí, propíše se a ovlivní i další témata. Vše je propojeno.

Proces tvoření obrazu je někdy zdlouhavý a už je postupně propojován s majitelem. Pracuje dopředu, na dálku, majitel může vnímat změny, podporu, či otevírání a vidění témat, které potřebují být uvolněny. Ladí se. Ladíme se společně dle synchronicity. Je krásné odevzdání se v procesu, v důvěře, v plynutí. Je to už připravený otisk v poli, který je možné zhmotnit i tímto způsobem.

Díky, že mohu ... pro Tebe, pro Nás...

... pro Nás proto, že Propojenost Je. Stejně tak jako každý u sebe změní jednu jakoukoli část, třeba radostný způsob vstávání z postele, ovlivní to celý jeho den, Bytí a náhled na svět. Tak stejně tak, promění-li se jednotlivec, automaticky pozvedá a zanechává otisk u druhých, ve světě i Vesmíru, dle zákonu rezonance.

S Láskou Lavien

SVÍTÁNÍ 80x80cm


PRŮVODCI U MAJITELŮ

ARCHANDĚL LABRADORIT, olej na plátně 70 x 70cm, 12 000,-.


VÍTEJ MILOVANÝ, olej na plátně, 80 x 80 cm


THE NEW, 70 x 70cm, akryl, olej na plátně, 9 000,-


LEMURIE portálový obraz, 80 x 80 cm


UMĚNÍ ZHMOTNĚNÍ, 70 x 70cm


CENTRÁLNÍ SLUNCE, 80 x 80cm, 10 000,-


NEBE NA ZEMI, 80 x 80cm, akryl, olej na plátně


a další prodané ještě na ukázku vložím později ... 

Jsou tvořené různými technikami, menší, velké, jak si kdo přál.

Milující harmonizující Síla, Světlo a Péče Venduly Lavien Suchánkové je otisknuta v krásných ladících vůních a parfémech, obrazech, vykládacích kartách, Osobních průvodcích a v celém jejím Tvoření. Také v blízkém setkávání, kontaktní harmonizaci ... přítomností, slovem, sdílením, dotekem ...