NOVINKY

Nyní Vám nabízím 30% slevu na Éterické kelímky :-)

Platí pro Pentagram, Čakry, Rozmanité vůně a Mám klid. Slevu ponechávám do vyprodání zásob. Skladem mám zatím všechny druhy...... případně Vám napíši info, pokud už některý nebude, až ke konkrétní objednávce. Slevy se nesčítají se slevou na osobní odběr (10%), či se slevou na sadu kelímků (20%).

Děkuji s úctou

Vendula :-)

Tolik moooc Vám všem děkuji za hojné objednávky Osobního průvodce! Je mi velikou radostí a ctí :-D

Čas do Vánoc se krátí ... 

Mám krásně plný seznam objednávek, které do Vánoc vytvořím a děkuji za ně. Objednávejte určitě dál :-) Jen, prosím, počítejte s tím, že termín dodání Osobního průvodce, bude delší než do Štědrého dne.

Děkuji Vám velice za pochopení,

S Láskou Vendula 

TUHÝ DEODORANT  

Je možné vybrat si obal :-)                                                            1. varianta je kompostovatený papírový kelímek, a 2. varianta je recyklovatelný hliníkový kelímek, který je odolnější.

Jsi Boží!

Složení deodorantu je jemné k pokožce a z přírodních surovin, jako je bambucké máslo, kokosový olej, včelí vosk, kvalitní éterické oleje a další ...

Bylinkovo - květinová vůně, je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.

Obsažené éterické oleje: geránium bourbon, šalvěj, kmín, fenykl, eukalyptus, smrk, vetyver. 

Deodorant Jsi Boží! působí aromaterapeuticky, harmonizačně a "rozpouští" vše, co je připraveno na změnu, a co už dále neslouží pro žití v Lásce.

"Jsi Boží!" je Srdcem a souzní s Láskou. 

S radostí a úctou                     Vendula

VŮNĚ NA MÍRU

Nazývám tuto vůni "Osobní Průvodce". Je každému, koho si zavolá, pomocníkem na cestě k rozpomínání.....uvědomění....

Podá pomocnou ruku tím, že ve Vás rozezní jedinečnou Podstatu, Zdroj, bezpodmínečnou Lásku, Boha, Vesmír.... Pro mne je Bůh čistá Láska, nejvyšší síla Vesmíru.

Vůně rezonuje s Bytím.

Více info zde:     VŮNĚ NA MÍRU - Osobní Průvodce

ANTIVIR červený

Tento Antivir je také silná koncentrovaná vůně. Složení éterických olejů zde působí jemněji než u žlutého Antiviru. Obsahuje mimo jiné levanduli, myrtu, lemongras, santal a další.

Používám ho při zvýšeném výskytu virů jako ochranu. Hojně obsažené éterické oleje působí antisepticky a protivirově. Provoním si vlasy, šátek (šálu), oblečení a tím si vytvořím pro mě bezpečnou zónu. Je příjemný i pro mé okolí.....pozvedne náladu i úsměv :-D

Vhodný i pro použití v prostorech.

Objem 30ml      Více info zde:    ANTIVIRY - éterické spreje