NOVINKY
Sem vložte podnadpis

TUHÝ DEODORANT  

Je možné vybrat si obal :-)                                                            1. varianta je kompostovatený papírový kelímek, a 2. varianta je recyklovatelný hliníkový kelímek, který je odolnější.

Jsi Boží!

Složení deodorantu je jemné k pokožce a z přírodních surovin, jako je bambucké máslo, kokosový olej, včelí vosk, kvalitní éterické oleje a další ...

Bylinkovo - květinová vůně, je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.

Obsažené éterické oleje: geránium bourbon, šalvěj, kmín, fenykl, eukalyptus, smrk, vetyver. 

Deodorant Jsi Boží! působí aromaterapeuticky, harmonizačně a "rozpouští" vše, co je připraveno na změnu, a co už dále neslouží pro žití v Lásce.

"Jsi Boží!" je Srdcem a souzní s Láskou. 

S radostí a úctou                     Vendula

VŮNĚ NA MÍRU

Nazývám tuto vůni "Osobní Průvodce". Je každému, koho si zavolá, pomocníkem na cestě k rozpomínání.....uvědomění....

Podá pomocnou ruku tím, že ve Vás rozezní jedinečnou Podstatu, Zdroj, bezpodmínečnou Lásku, Boha, Vesmír.... Pro mne je Bůh čistá Láska, nejvyšší síla Vesmíru.

Vůně rezonuje s Bytím.

Více info zde:     VŮNĚ NA MÍRU - Osobní Průvodce

ANTIVIR červený

Tento Antivir je také silná koncentrovaná vůně. Složení éterických olejů zde působí jemněji než u žlutého Antiviru. Obsahuje mimo jiné levanduli, myrtu, lemongras, santal a další.

Používám ho při zvýšeném výskytu virů jako ochranu. Hojně obsažené éterické oleje působí antisepticky a protivirově. Provoním si vlasy, šátek (šálu), oblečení a tím si vytvořím pro mě bezpečnou zónu. Je příjemný i pro mé okolí.....pozvedne náladu i úsměv :-D

Vhodný i pro použití v prostorech.

Objem 30ml      Více info zde:    ANTIVIRY - éterické spreje

Nový ceník výrobků od 1.3.2020

Z důvodu změny cen vstupních materiálů a upravené nové receptuře mých produktů upravuji ceník, který vejde v platnost od 1.3.2020.

V komplexním pohledu na mé produkty ceny Éterických kelímků vzrostou a naopak snižuji ceny Éterických sprejů. Věřím, že Vás snížení cen sprejů potěší alespoň jako mě. Mám z toho velikou radost, protože tímto se stanou dostupnější i pro ty, kterým se dříve cena zdála vysoká :-)

Éterické kelímky v původních recepturách jsou a budou stále k dispozici za původní nižší ceny DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!

Děkuji za pochopení,

Vendula :-)