Plejádská Modrá růže

"Nechť z bodu Lásky v Srdci stvoření proudí Láska v Srdce mé. Děkuji Ti, Sílo stvoření. Děkuji Ti Sílo modré růže s Láskou navěky."         

Plejády jsou sedmidimenzionálním vzestoupeným souhvězdím známým jako léčivé hvězdy. Stejně jako na ostatních planetách, hvězdách a galaxiích, které jsou blízce spojeny se Zemí a jejím vzestupem, zde žije 12 duchovních mistrů - vysoce rozvinutých bytostí, které mají na starosti zdejší energie. Mocný archanděl Marie, který sestupuje na Zemi přes Venuši, aby nám přinesl Lásku, Soucit , Empatii a Růžové světlo božského ženství, prochází také přes Plejády, aby se mohl dotýkat lidí svou léčivou energií modrého srdce a akvamarínového světla. Bdí nad pannou Marií, a pokud si přivoláš archanděla Marii, či Pannu Marii, přinesou Ti energii, která je pro Tebe prospěšná.

PLEJÁDSKÁ MODRÁ RŮŽE - Plejádští duchovní mistři si přitahují léčivou energii čistého modrého srdce přímo ze Zdroje do obrovské modré éterické růže, která slouží jako transformátor, jenž převádí vysokou energii Zdroje na úroveň jejich sedmé dimenze. Díky tomu mají přístup k této energii a mohou ji využívat moudře a rozvážně, šířit ji na místa a k bytostem, které ji naléhavě potřebují. Činí tak v rámci své láskyplné služby. Jedná se o posvátný geometrický nástroj. Modrá růže má 33 okvětních plátků, stejně jako lidské srdce. Číslo 33 je současně číslem Kristova vědomí. Střed této růže je tvořen čistě bílým Světlem Zdroje.