o mě ...

"Děkuji, že jsem, kdo jsem... 

 Děkuji, že mám, co mám... 

 Děkuji, že vím, co vím... 

 Děkuji, že smím, co smím..."      

Jsem harmonizátorka. 

Má přítomnost, Bytí, mé Tvoření harmonizuje skrze Prvotní Světlo Stvoření.    

 ... o mně ... Jako o jedné částečce Vesmíru, která může Být a existuje jenom v Celku, se Všemi ostatními milovanými částečkami :-)

K mému Tvoření patří malování obrazů, malování obrazů na míru, stejně jako výroba voňavých esencí, parfémů, deodorantů a Osobních průvodců, harmonizace kontaktní, harmonizace na dálku, sdílení. Harmonizace sahá do vyšších i vysokých jemnohmotných těl. 

Rozpomínám se .... Učím se životem ... Příležitostmi

Spojení energií Života a Lásky s voňavými výrobky z éterických olejů, malování obrazů a mandal, mě naplňuje radostí. Tvořím intuitivně. Vše přichází do života v pravou chvíli. Vše, co vím, smím a poznám, ráda předávám dál. 

Ticho je mou neoddělitelností a miluji To. Harmonizuji Srdcem, harmonizuji Tichem. Miluji hluboké a uvolňující Ticho v propojení s lidmi, zvířaty, s přírodou a sdílení se v přítomném uvolnění. Ticho je tu pro nás všechny, stačí dovolit a uvolnit sevřené a Být ... 

Směsi éterických olejů k jednotlivým oblastem a příležitostem se vytvářejí téměř samy. Každý zrod nové vůně, obrazu, tvoření Světelných kódů ve vykládacích kartách, nového Průvodce, objevování nových možností Lásky a Propojení a plynutí Světelné energie vůbec, je pro mne krásným zážitkem, poznáním a dobrodružstvím :-D 

Děkuji s Úctou, Láskou

Lavia Velien

Kontakt 

Tel.: 777 802 507, 464 620 797
wen.ca@seznam.cz
Litice nad Orlicí 58,  561 86  Záchlumí
PROVOZOVNA - Záchlumí 84, 561 86 Záchlumí