o mě ...

"Děkuji, že jsem, kdo jsem... 

 Děkuji, že mám, co mám... 

 Děkuji, že vím, co vím... 

 Děkuji, že smím, co smím..."      

Jsem, co jsem. A to, co jsem jsi i ty. My. Všichni. Propojení ... nádherní. Nad herní ... nad hrou hmoty spojení :-)

Tak asi takto ... o mě ... Jako o jedné částečce Vesmíru, která může Být a existuje jenom v celku, se Všemi ostatními milovanými částečkami :-)


K mému tvoření patří Energie, harmonizace těla, mysli a duše, Rovnováha. Učím se......... rozpomínám......... 

Spojení energií Života a Lásky s voňavými výrobky z éterických olejů, malování obrazů a mandal, mě naplňuje radostí a nadšením. Tvořím intuitivně. Vše mi přichází do života v pravou chvíli. Vše, co vím, smím a poznám, ráda předávám dál.

Děti jsou pro mne velkými učiteli. Bolesti a propady vnímám jako veliké Dary, které mě na mé cestě posunuly kvantovými skoky vpřed. Hledala jsem pomoc pro syna a to mě zavedlo a více ponořilo do jiného vnímání světa a zacházení s energií. Vlastně jsem našla pomoc hlavně pro sebe ... a tím pádem i pro ostatní. Jsem za vše velmi vděčná.

Zkoumáním a hledáním nových možností vznikly tyto voňavé výrobky, spreje, parfémy, deodoranty. Jejich použití je opravdu různorodé... Vůně jsou přírodního složení.

Směsi éterických olejů k jednotlivým oblastem a příležitostem se vytvářejí skoro samy. Každý zrod nové vůně je pro mne krásným zážitkem, poznáním a dobrodružstvím :-D 

Děkuji.

Lavia Velien

Už předzvěst Jara :-D
Už předzvěst Jara :-D

Kontakt 

Tel.: 777 802 507, 464 620 797
wen.ca@seznam.cz
Litice nad Orlicí 58,  561 86  Záchlumí
PROVOZOVNA - Záchlumí 84, 561 86 Záchlumí