o mě ...

"Děkuji, že jsem, kdo jsem... 

 Děkuji, že mám, co mám... 

 Děkuji, že vím, co vím... 

 Děkuji, že smím, co smím..."      

Jsem harmonizátorka. 

Má přítomnost, Bytí, mé Tvoření harmonizuje skrze Prvotní Světlo Stvoření.    

 ... o mě ... Jako o jedné částečce Vesmíru, která může Být a existuje jenom v Celku, se Všemi ostatními milovanými částečkami :-)

K mému Tvoření patří malování obrazů, malování obrazů na míru, stejně jako výroba voňavých esencí, parfémů, deodorantů a Osobních průvodců, harmonizace kontaktní, osobní konzultace, sdílení. Harmonizace vyšších i vysokých jemnohmotných těl. 

Rozpomněla jsem se na svou Esenci .... Učím se životem ... Příležitostmi

Spojení energií Života a Lásky s voňavými výrobky z éterických olejů, malování obrazů a mandal, mě naplňuje radostí a nadšením. Tvořím intuitivně. Vše přichází do života v pravou chvíli. Vše, co vím, smím a poznám, ráda předávám dál.

Děti jsou pro mne velkými učiteli. Bolesti a propady vnímám jako veliké Dary, které mě na mé cestě posunuly kvantovými skoky vpřed. Hledala jsem pomoc pro syna a to mě zavedlo a více ponořilo do jiného vnímání světa a zacházení s energií. Vlastně jsem našla pomoc hlavně pro sebe ... a tím pádem i pro ostatní. Jsem za vše velmi vděčná.

Zkoumáním a hledáním nových možností vznikly tyto voňavé výrobky, spreje, parfémy, deodoranty. Jejich použití je opravdu různorodé... 

Směsi éterických olejů k jednotlivým oblastem a příležitostem se vytvářejí skoro samy. Každý zrod nové vůně, obrazu, nového Průvodce, nových energií Lásky a Propojení a plynutí Světelné energie vůbec, je pro mne krásným zážitkem, poznáním a dobrodružstvím :-D 

Děkuji velice ze Srdce

Lavia Velien

Kontakt 

Tel.: 777 802 507, 464 620 797
wen.ca@seznam.cz
Litice nad Orlicí 58,  561 86  Záchlumí
PROVOZOVNA - Záchlumí 84, 561 86 Záchlumí