Parfém Plejádské modré růže, roll on 10ml

Vyprodáno

ÉO složení: santal, mimóza, magnolie.

Nese v sobě sílu klidu a utěšující světlo, vědomí a jasné vedení. Posel z Plejád. Harmonizuje v období změn, i velkých změn nastávajících, vždy tady a teď.

Roll on 10ml

795,00 Kč

Klid. Útěcha.

Vědění. I uvolněnost v pocitech ztracenosti.

Důvěra v proces Lásky, ať se nám zrovna jeví cokoliv. Vše je tu pro nás.

Pro probuzení.

Pro prozření.

Pro otevření očí a vystoupení ze starých struktur.

Pro změnu do nového stavu Bytí v Lásce, zde na Zemi.

Dovolme To. Nemusíme hned rozumět. Stačí se rozhodnout ze Srdce pro Lásku, se záměrem absolutního štěstí, radosti a naplnění.

Nechť Je!

S Láskou s námi,

Lavia Velien

Plejády jsou sedmidimenzionálním vzestoupeným souhvězdím známým jako léčivé hvězdy. Stejně jako na ostatních planetách, hvězdách a galaxiích, které jsou blízce spojeny se Zemí a jejím vzestupem, zde žije 12 duchovních mistrů - vysoce rozvinutých bytostí, které mají na starosti zdejší energie. Mocný archanděl Marie, který sestupuje na Zemi přes Venuši, aby nám přinesl Lásku, Soucit , Empatii a Růžové světlo božského ženství, prochází také přes Plejády, aby se mohl dotýkat lidí svou léčivou energií modrého srdce a akvamarínového světla. Bdí nad pannou Marií, a pokud si přivoláš archanděla Marii, či Pannu Marii, přinesou Ti energii, která je pro Tebe prospěšná.

PLEJÁDSKÁ MODRÁ RŮŽE - Plejádští duchovní mistři si přitahují léčivou energii čistého modrého srdce přímo ze Zdroje do obrovské modré éterické růže, která slouží jako transformátor, jenž převádí vysokou energii Zdroje na úroveň jejich sedmé dimenze. Díky tomu mají přístup k této energii a mohou ji využívat moudře a rozvážně, šířit ji na místa a k bytostem, které ji naléhavě potřebují. Činí tak v rámci své láskyplnosti. Jedná se o posvátný geometrický "nástroj". Modrá růže má 33 okvětních plátků, stejně jako symbolika lidského srdce. Číslo 33 je současně číslem Kristova vědomí. Střed této růže je tvořen čistě bílým Světlem Zdroje.

Napsali jste ...

"Krásný den,
v pátek jsme se setkaly na jesenických trzích a byl to pro mě tak silný
zážitek, který stále doznívá a přetrvává. Parfém Plejádské modré růže,
který jsem si u Vás koupila jsem si naprosto zamilovala a nosím si jej
jako Svatý Grál :-)."

Marie Horáčková