SVÍTÁNÍ, obraz na plátně 80x80cm

vysokovibrační průvodce a harmonizátor


"JISKŘIVÁ LEHKOSTI MÁ…

MOUDROSTI HLUBOKÉ …

SVĚTLEM POŽEHNANÉ …

V SOBĚ SVÍTÁM.

SLUNCE VÍTÁM.

JASNOST PŘIJÍMÁM."

11 111,00 Kč


80 x 80 cm | kombinace akryl, olej na plátně | s hojnou aplikací pravých etiopských opálů | obraz je pokryt ochrannou vrstvou laku z damarové pryskyřice. 

DAMAR – KOUZLO SVATOSTI: Jemnohmotné sféry se otevírají jasnosti ducha. Bytí se pro toho, kdo putuje v různých rovinách, stává zřejmé, jasné a rozpoznatelné.Veliká podpora v koncentraci na Podstatné, kde jádro věcí je viditelné. Sám od sebe se náhled odkrývá, s vědomím spojuje v uvědomění.

OPÁL PRAVÝ: je vnímán jako magický kámen. Ochraňuje, rozpoznává a ukazuje nepravdu. Když je viděna, je možno ji proměnit. Propojuje s kosmickým vědomím a zesiluje vize. Přináší jemné, ale silné vibrace a uklidňuje emoce. Jeho vibrace podporují chuť a jiskru do života, rozhýbání a lehkost do změn.

OBRAZ JE PRŮVODCEM A POMOCNÍKEM KU ZPOMALENÍ, ROZPROSTŘENÍM KLIDU A BYTÍM V CELISTVOSTI. Nese moc a sílu zlatého jiskřivého světla, blankytnou něžnou posvátnost. Hojnost. Odvahu. Ochranu. Sebeuvědomění. 

 #Žití jasně vnímaných hranic prvotních zákonů Vesmíru a náhledu na svět z pozice Lásky.

#Posílená schopnost rozlišování, lehkost v rozhodování, otevření se více úhlům pohledu.

#Silný aktivní harmonizátor. 

#Uvolnění dramat a třesků polarit. Neutrálnost, nový rozměr, klid.

#Podpora v přechodových fázích pozvedáním vibrací prostoru, bytosti,.. 

" ZEMĚ, KTERÁ MĚ NESE. VESMÍR, KTERÝ MĚ VEDE. JSEM ROVNOVÁHOU, JASNOSTÍ, LÁSKOU, S KOŘENY V NEJHLUBŠÍCH HLUBINÁCH, KORUNOU V NEJVYŠŠÍCH VÝŠINÁCH. PŘÍTOMEN(NA), PROPOJEN(A), VĚDOM(A) SI SEBE. LEHKÝ(Á) A SILNÝ(Á) UVNITŘ I VNĚ. AŤ TAK JE."

"Byl pro mě Cestou, při práci velmi silnou, jiskřivou a radostnou. Však v nečinnosti, v době schnutí jednotlivých vrstev mi byl Průvodcem, odkrývačem neviděného, pomocníkem,vibračním udržovatelem prostoru." 

S Láskou Lavien