Tělová svíce Rose Marie malá bílá (25cm)

Vyprodáno

Tělové svíce Rose Marie z dílny Mirky Fendrychové nesou transformující a podporující energii Matky Marie. Jsou vhodné pro všechny, kteří jsou připraveni s lehkostí opustit staré nefunkční vzorce, odložit karmu a otevřít se plnému potenciálu svého Srdce.

50,00 Kč

Bílé svíce Rose Marie nám pomáhají spouštět, procházet a dokončovat procesy Transformace a Transmutace. Díky nim s lehkostí a se správnou afirmací můžete jít až do hlubokého přepisu DNA, záleží jen na Vaší připravenosti. 

Bílá varianta těchto svící jde více do jemnohmotných těl, vyladí náš energetický systém a pohladí Vás i po Duši. 

Vše se děje pro Mé nejvyšší dobro, v souladu s plány a cestou Mojí Duše.
(Tuto afirmaci mějte na paměti při práci s tělovými svícemi všeobecně)
Napojíte se díky tomu skrze své Srdce na Prvotní Jiskru, Prvotní záměr Vaší Duše a tak budete v lehkosti jemně vedeni a ochraňováni Světlem samotným pod taktovkou Láskyplné Všeobjímající energie Marie, Matky všech Andělů.

Svíce Rose Marie jsou báječné i pro "Světelné pracovníky", kterým pomáhají v náročných chvílích udržet své Světlo a Srdce plně otevřené a pokračovat tak v Lehkosti a Přirozenosti sobě samé.

Rozdíl mezi malou a velkou svící:
- Malá svíce pomůže doladit jemné nesrovnalosti v našich jemnohmotných tělech, můžeme ji použít třeba na doladění práce po velkých svících, při akutní potřebě pracovat s jasným Záměrem, nebo ji použít jako Poslíčka, nositele prosby o uvolnění čehokoliv, co nás tíží.
- Velká svíce nám může být nejen spouštěčem, ale i dokončením naší transformace, pomůže nám odložit staré, zatěžující a nefunkční systémy, bloky,.... skrze ni můžeme "prohnat" celou svou minulost všech našich inkarnací až do současného momentu. Záleží pouze na Vašem odhodlání, dovolení si, uvolněnosti a připravenosti vše nepotřebné odložit a přijmout a otevřít se Novému.

velká tělová svíce vydá za 3-5 malých svící


Může se stát, že součástí Vašich bloků je i nemožnost pomoci sám sobě, možná si přijdete "zamrzlí" v určitém bodě a nevíte jak do toho... 

Nabízím Vám pomocnou ruku v podobě osobního kontaktu a vypálení tělové svíce ve Vašem energetickém poli...