Tělová svíce Rose Marie velká žlutá (35cm)

Tělové svíce Rose Marie z dílny Mirky Fendrychové nesou transformující a podporující energii Matky Marie. Jsou vhodné pro všechny, kteří jsou připraveni s lehkostí opustit staré nefunkční vzorce, odložit karmu a otevřít se plnému potenciálu svého Srdce.

100,00 Kč

Žlutá varianta těchto svící jde více do fyzického těla a jemu nejbližších jemnohmotných těl oproti bílé variantě. Dokáží nám pomoci uvolnit se a nechat vibrace emocí a strachů lehce prostoupit naším "hmotným" tělem, aby naše vlastní síla, kterou jsme kdysi s touto energií spjatou odmítli, byla znovu přijata do našeho Srdce. Díky tomu se již nebude muset vracet s negativním tlakem, dojde k jejímu plnému přijetí a prožití.

Vše se děje pro Mé nejvyšší dobro, v souladu s plány a cestou Mojí Duše.
(Tuto afirmaci mějte na paměti při práci s tělovými svícemi všeobecně)
Napojíte se díky tomu skrze své Srdce na Prvotní Jiskru, Prvotní záměr Vaší Duše a tak budete v lehkosti jemně vedeni a ochraňováni Světlem samotným pod taktovkou Láskyplné Všeobjímající energie Marie, Matky všech Andělů.

Svíce Rose Marie jsou báječné i pro "Světelné pracovníky", kterým pomáhají v náročných chvílích udržet své Světlo a Srdce plně otevřené a pokračovat tak v Lehkosti a Přirozenosti sobě samé.

Rozdíl mezi malou a velkou svící:
- Malá svíce pomůže doladit jemné nesrovnalosti v našem fyzickém těle, můžeme ji použít třeba na doladění práce po velkých svících, při akutní potřebě pracovat s jasným Záměrem, nebo ji použít jako Poslíčka, nositele prosby o uvolnění čehokoliv, co nás tíží.
- Velká svíce nám může být nejen spouštěčem, ale i dokončením naší transformace, transmutace, pomůže nám odložit staré, zatěžující a nefunkční systémy, bloky až do fyzického těla....  Záleží pouze na Vašem odhodlání, dovolení si, uvolněnosti a připravenosti vše nepotřebné odložit a přijmout, otevřít se Novému.

velká tělová svíce vydá za 3-5 malých svící


Může se stát, že součástí Vašich bloků je i nemožnost pomoci sám sobě, možná si přijdete "zamrzlí" v určitém bodě a nevíte jak do toho... 

Nabízím Vám pomocnou ruku v podobě osobního kontaktu a vypálení tělové svíce ve Vašem energetickém poli...