Světelné kódy Nové Země - vykládací karty

70 KÓDŮ (karet) + KNÍŽEČKA

# AKTIVNÍ, AKTIVUJÍCÍ, LADÍCÍ, OCHRANNÉ, LÁSKYPLNÉ

# SILOU VIBRUJÍCÍ VE SVÉ JEDNODUCHOSTI A LEHKOSTI

# JSOU POMOCNÍKEM NA MÍRU S FREKVENČNÍ PŘESNOSTÍ 

777,00 Kč 999,00 Kč

Ukážou ... dají pocítit a procítit Tvé "Doma", Tvou sílu, klid a bezpodmínečnost. Prohlubuje se jen To, čím už dávno Jsi. Láskou Jsi.

Při propojení se s kartami dochází k harmonizaci vyšších i vysokých jemnohmotných těl skrze Bezpodmínečnou lásku, Prvotní světlo stvoření.  

Kódy jsou nositeli informací, vhledů, jsou živoucím aktivujícím celkem s multidimenzionálním přesahem. Popisky na jednotlivých kartách jsou stručným vodítkem k jakým tématům směřuje otisk, energetika každého kódu.

Miluj... Objevuj... Žij... Buď

Děkuji Ti ze srdce, že Jsi

S Láskou

Lavien

... Krabička ke kartám je větší a krásně se do ní vejdou i parfémy Nové Země :-) Také třeba krystaly, či jiné Tvé karty a další oblíbenosti. Je s posvátnou geometrií Květu života a předměty v ní uložené se také harmonizují. 


# foto v pozadí "Růžový leknín" - autor Pavel Třešňák

Rádi by jste se mne zeptali? Ohledně karet? Či sdíleli se mnou své postřehy? Nebo by jste si chtěli o kartách více popovídat .... společně nacítit .... nechat plynout ... Tuto možnost také nabízím. 

Miluji sdílení přítomných slov. Má slova plynou přímo k Srdci a mluvím ze Srdce .... Také miluji a jsem silou Ticha, mlčení. Takového, kde Ticho je tvárné, živé, plné, svobodné, lehké a uvolňující. 

Kontakt na mě:  vendula.lavien@gmail.com, mob.: 777 802 507

S úctou a radostí,

Lavien