... o mně ...


Jmenuji se Pavla Rajanna.

Začalo to jako vše pro mě nové... prostě zábava a touha zkusit něco nového vytvořit, zhmotnit a hlavně si to užít. Hrátky s Matkou Přírodou jsou mi už od mala vlastní. Skvěle vypadající dětské lektvary, chutné blátivé kašičky a různé jiné pokusy se postupně transformovaly v mýdla a mastičky. Hra zůstala stejná, jen ingredience se časem proměnily. Spojuje je však jejich původ - kvalitní čistě přírodní základ :o))

Po očku jsem jako malá pozorovala svou prababičku, jak prohrkává různé bylinné výluhy a tinktury vyrovnané na parapetu. Sledovala jsem jak se časem mění jejich barva a sluníčko, které skrz lahve prosvítalo a rozzařovalo všechny možné barvy, mě okouzlilo, aniž bych si to v té době uvědomovala. 

Prošla jsem si ve svém životě i "chemickou" fází, od čistících prostředků, až po skvělé krémy a tekutá mýdla nejmenovaných značek. Dlouhodobým přehlížením sama sebe jsem se dopracovala k velmi suché přecitlivělé pokožce se sklony k zarudnutí při aplikaci téměř čehokoliv. Nebylo myslitelné, abych v létě vyběhla ven, aniž bych si před tím nenamazala skvělým tělovým mlékem suchou pokožku nohou a rukou, jen tak měla má pleť šanci na chvíli alespoň vypadat jako zdravá, vláčná a hydratovaná. Celý kolotoč jsem denně podstupovala v domnění, že je to to nejlepší a jediné, co pro sebe můžu podle skvělých reklam udělat. Ze začarovaného kruhu mě vytrhlo až těhotenství a příchod mé první dcery. Ta úleva, když jsem zjistila, že to jde i jinak! Návrat k přírodně byl jako lusknutí prstů... TEĎ! Rozdala jsem všechny chemické tělové krémy a veškerou kosmetiku těm, kteří o to jen trochu stáli. No a přes přírodní výrobky jiných firem jsem se dostala ke svému vlastnímu tvoření, mydlení a mazání.

Postupně jsem se "vyhrála" až do dnešní podoby a za to velké DÍKY!

Nicméně jsem stále na cestě... Na cestě sama k sobě a k jednoduchosti bytí :o)

k východu zády 5:00 AM
k východu zády 5:00 AM
Adršpach v "bosobotách"
Adršpach v "bosobotách"