Aktivace 120g - kostka

Vyprodáno

Svým obsahem výluhu z oplodí vlašského ořechu a kořene lopuchu a v kombinaci použitých olejů skvěle působí jak na pokožku se sklony k šupinatosti, tak na přespříliš se mastící vlasovou pokožku. Volba éterických olejů zase napomáhá aktivaci a prokrvení vlasové pokožky.

Vyrobeno s láskou v podhůří Orlických hor.

150,00 Kč

Použití:

Namydlete mokré vlasy, dokud se nevytvoří hustá stabilní pěna. Pokud trpíte mastnými vlasy, pravděpodobně nebude stačit jedna aplikace (namydlete třeba dvakrát, z počátku i třikrát, poznáte to při poslední aplikaci, bude stačit opravdu chvilinka mydlení a pěna bude náramná). Protože je mýdlo přetučněné, jeho odmašťovací schopnost je trochu snížena, ale záměrně, aby si pokožka zvykla, že se nemusí tolik mastit a aby oleje dokázaly vyživit suchou pokožku.


SLOŽENÍ: pečující mandlový olej, řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO), kokosový olej, palmový olej RSPO*, jojobový olej BIO, olej z pšeničných klíčků, olej z vlašského ořechu, arganový olej, šungitová voda, hydroxid sodný, výluh z kořene lopuchu, výluh z oplodí vlašského ořechu, prášek z čistého hedvábí, extrakt z grepových jadýrek 
Éterické oleje: Rozmarýn, Petitgrain

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.