Aktivace 60g - vousatá koule

Vyprodáno

Tato "Vousatá koule" je jedinečná záležitost, co tu ještě nebyla!!! Z každé várky šamponů lze vyrobit jen pár kousků! Jelikož je vyráběna z mastnějších okrojků od šamponů, je o něco přetučněnější než šampon a tudíž se nehodí na mytí vlasů, ale zkuste si s ní třeba umýt Váš plnovous! Budete překvapeni, jak se bude Vaše brada lesknout a jak svůj bujný vous hezky rozčešete. Kombinace použitých vzácných olejů jako je arganový, jojobový, nebo olej z pšeničných klíčků, které se v tomto mýdle vyskytují v hojné míře, napomohou pěstění Vašeho plnovousu, ale třeba i naopak... v holení! Sami ozkoušejte, schválně jestli poznáte rozdíl ;o) Obsažené éterické oleje napomáhají prokrvení a aktivaci látkové výměny v pokožce.

Vyrobeno s láskou v podhůří Orlických hor.

65,00 Kč

Skvělá volba pro ty z Vás, kteří ještě nemáte mýdlenku, nebo chcete jednoduchou a hygienickou cestovní variantu svého oblíbeného mýdla, kterou jednoduše zavěsíte na kohoutek, kamkoliv dojedete ;o)

A že se Vám nechce na sportovní akce "tahat" ještě sprchový gel? Vezměte to od brady až k patám ;o)


SLOŽENÍ: pečující mandlový olej, řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO), kokosový olej, palmový olej RSPO*, jojobový olej BIO, olej z pšeničných klíčků, olej z vlašského ořechu, arganový olej, šungitová voda, hydroxid sodný, výluh z kořene lopuchu, výluh z oplodí vlašského ořechu, prášek z čistého hedvábí, extrakt z grepových jadýrek 
Éterické oleje: Rozmarýn, Petitgrain

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.