Kopřivák

Vyprodáno Limitovaná edice

Svým obsahem výluhu z čerstvých kopřiv a v kombinaci použitých olejů skvěle působí jak na pokožku kde pomáhá jejímu pročištění do hloubky, mineralizaci a obnovu lesku a hebkosti vašich vlasů. Volba éterických olejů zase osvěží naši někdy unavenou mysl.
Veganská varianta šamponu.

Vyrobeno s láskou v podhůří Orlických hor.

150,00 Kč

Použití:

Namydlete mokré vlasy, dokud se nevytvoří hustá stabilní pěna. Pokud trpíte mastnými vlasy, pravděpodobně nebude stačit jedna aplikace (namydlete třeba dvakrát, z počátku i třikrát, poznáte to při poslední aplikaci, bude stačit opravdu chvilinka mydlení a pěna bude náramná). Protože je mýdlo přetučněné, jeho odmašťovací schopnost je trochu snížena, ale záměrně, aby si pokožka zvykla, že se nemusí tolik mastit a aby oleje dokázaly vyživit suchou pokožku.


SLOŽENÍ: pečující olivový olej, řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO), kokosový olej, palmový olej RSPO*, avokádový olej lisovaný za studena, makový olej lisovaný za studena, šungitová voda, hydroxid sodný, výluh z čerstvých kopřiv, marocký jíl, extrakt z grepových jadýrek 
Éterické oleje: Citronela, Citron Bio, Růže Otto, Máta Bio, Nard, Šalvěj Lékařská, Pomeranč

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.