Mořské vlny 100% VEGAN 60g Vousatá koule

Vyprodáno

Pro ty z Vás, kteří máte Vegan cestu je zde varianta bez přídavku hedvábného prášku, který jsem nahradila v tomto případě ovesným hedvábím :o)

Tato "Vousatá koule" je jedinečná záležitost, co tu ještě nebyla!!! Z každé várky šamponů lze vyrobit jen pár kousků! Jelikož je vyráběna z mastnějších okrojků od šamponů, je o něco přetučněnější než šampon a tudíž se nehodí na mytí vlasů, ale zkuste si s ní třeba umýt Váš plnovous! Budete překvapeni, jak se bude Vaše brada lesknout a jak svůj bujný vous hezky rozčešete. Kombinace použitých vzácných olejů jako je arganový, jojobový, nebo dýňový olej  listovaný za studena, které se v tomto mýdle vyskytují v hojné míře, napomohou pěstění Vašeho plnovousu, ale třeba i naopak... v holení! Sami ozkoušejte, schválně jestli poznáte rozdíl ;o) Obsažené éterické oleje napomáhají prokrvení a aktivaci látkové výměny v pokožce. 

Vyrobeno s Láskou v podhůří Orlických hor.

65,00 Kč

Skvělá volba pro ty z Vás, kteří ještě nemáte mýdlenku, nebo chcete jednoduchou a hygienickou cestovní variantu svého oblíbeného šamponu, kterou jednoduše zavěsíte na kohoutek, kamkoliv dojedete ;o) 

A že se Vám nechce na sportovní akce "tahat" ještě sprchový gel? Vezměte to od brady až k patám ;o) 

Díky čistě přírodním esenciálním olejům navíc působí opravdu na všechny Vaše smysly v duchu a dechu aromaterapie.


SLOŽENÍ: řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO), pečující mandlový olej, kokosový olej, palmový olej certifikovaný RSPO*, jojobový olej BIO, arganový olej BIO, dýňový olej lisovaný za studena, šungitová voda, hydroxid sodný, ovesný protein, čerstvý kolagenový gel z Irského mechu (irský mech, šungitová voda), extrakt z grep. jadýrek 
Éterické oleje: Levandule, mateřídouška, dobromysl 

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.