Mořské vlny 100% VEGAN

Pro ty z Vás, kteří máte Vegan cestu je zde varianta bez přídavku hedvábného prášku, který jsem nahradila v tomto případě ovesným hedvábím :o)

Šetrný a zároveň velmi jemný šampón, vyráběný metodou za studena, díky které jsou zachovány všechny účinné látky. Tento šampón obsahuje gel z čerstvé mořské řasy jménem Irský mech, která napomáhá udržet vaše vlasy pružné a lesklé, jelikož obsahuje vysoký podíl rostlinného kolagenu.

Vyrobeno s Láskou v podhůří Orlických hor.

145,00 Kč

Více informací na stránkách: www.lahodnosti.cz

Díky čistě přírodním esenciálním olejům navíc působí opravdu na všechny Vaše smysly v duchu a dechu aromaterapie. Podstata receptury je bohatá na vzácné oleje, díky kterým pomalu a šetrně učí Vaši vlasovou pokožku se tolik nemastit a zároveň pečuje i o tu suchou a šupinatou.


SLOŽENÍ: řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO), pečující mandlový olej, kokosový olej, palmový olej certifikovaný RSPO*, jojobový olej BIO, arganový olej BIO, dýňový olej lisovaný za studena, šungitová voda, hydroxid sodný, ovesný protein, čerstvý kolagenový gel z Irského mechu (irský mech, šungitová voda), extrakt z grep. jadýrek 
Éterické oleje: Levandule, mateřídouška, dobromysl 

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.