Irský mech 120g + Sodalit velký

Mýdlo obsahuje nejen čerstvý irský mech, který poslouží jako jemný vyživující peeling, ale i gel z čerstvého irského mechu, který napomáhá udržet pokožku pružnou a hydratovanou, francouzský zelený jíl a přídavek kvalitního dýňového oleje jemně čistí a vyživí Vaši pleť.

Díky čistě přírodním esenciálním olejům z rozmarýnu, jalovce a mateřídoušky navíc mýdlo působí opravdu na všechny Vaše smysly v duchu a dechu aromaterapie.

Vyrobeno s Láskou v podhůří Orlických hor. 

220,00 Kč

Irský mech je mořská řasa, která je svým složením skvělou rostlinnou variantou a náhražkou živočišného kolagenu. Je proto ideální složkou nejen do kosmetiky, ale i jako potravina budoucnosti, navíc řasu zpracovávám v čerstvém stavu. Více informací na stránkách: www.lahodnosti.cz, kde najdete i řadu našich produktů s irským mechem. Tento obchůdek je jediným na světě, který se "pyšní" tím, že dodává irský mech v RAW kvalitě, takže jeho čerstvost zaručena! I my zpracováváme tuto řasu v čerstvém stavu, ne sušenou nebo jakkoliv předem čištěnou. Voní úžasně mořem :o)


Vybírejte svou intuicí a svým srdcem.
Popisky kamenů sem záměrně nedávám, aby Mysl při výběru nepřekážela.

Lépe pak cítíme a vnímáme s pomocí Milující Pozornosti pravou přítomnost a srdci vzniká prostor, kdy se může voně projevit :o)

Popisek ke kamínkům najdede nakonec přiložený u každého mýdla v kartičce :o)


SLOŽENÍ: řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO), olivový olej, kokosový olej, palmový olej certifikovaný RSPO*, bambucké máslo, dýňový olej, šungitová voda, hydroxid sodný, irský mech kolagenový gel (čerstvý irský mech, šungitová voda), irský mech čerstvý sekaný, zelený francouzský jíl ultrajemný, extrakt z grepových jadýrek

Z Aromaterapie: Rozmarýn, Mateřídouška, Jalovec

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.