Jsi Boží! - TUHÝ DEODORANT, papírový kelímek (15ml)

- 23%

"Z tohoto deodorantu, mám velikou radost! Je univerzální, jak svou vůní, účinky, tak použitím ... "

Jeho vůni bych popsala jako svěží, bylinkovo - květinovou s větrovým nádechem. Je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.
170,00 Kč 220,00 Kč

Obsažené éterické oleje: GERÁNIUM BOURBON, ŠALVĚJ, KMÍN, FENYKL, EUKALYPTUS, SMRK, VETYVER.  

Složení deodorantu je jemné a vyživující k pokožce. Obsahuje pouze přírodní suroviny, jako je bambucké máslo, kokosový olej, včelí vosk, kvalitní éterické oleje. Díky extraktu z grepových jadérek, vyživuje pleť vitamíny. Grepová jadérka jsou známá svým vysokým obsahem vitamínu C, obsahují také kyselinu listovou a důležité minerály: železo, draslík a vápník. Nejvýznamnější složkou grepových jader jsou bioflavonoidy s výbornými antimikrobiálními účinky. Také mineralizuje pokožku, díky hojně obsažené křemelíně. Deodorant prošel testováním i na extra citlivou pokožku. 

Kulatý barevný zářič, umístěný na obalu, je Květ života. Ztvárnila jsem ho ve více podobách, ale tato mi přišla nejskvělejší :-) Účinky Květu života a jeho všeobsahující geometrie, deodorant vibračně "ladí". Tento symbol spojuje a harmonizuje všechny projevy života, viditelné i neviditelné, všudypřítomné ... Je Jednotou. Každá nejnepatrnější částečka bytí je existenčně nepostradatelná.

Deodorant je vhodný k aplikaci na jakémkoli místě na těle. Do podpaží .. na tepová místa .. spánky .. místa čaker .. meridiánů .... jak je Vám příjemné a intuice Vám říká :-) Má 6-ti letá dcerka si s ním ráda maže tvářičky :-D

Tuhý deodorant Jsi Boží! působí aromaterapeuticky, harmonizačně a "rozpouští" vše, co je připraveno na změnu, a co už dále neslouží pro bytí v Lásce. Propojuje nebe se zemí v celé jejich rovnováze. Zapouští kořeny, rozprostírá se ve Vesmíru, vychází ze Zdroje a zase se navrací. Domů.

"Jsi Boží!" je Srdcem a souzní s Láskou.

S radostí a úctou Lavien