PRANA

Osobní voňavý pomocník a Průvodce 


Tvá duše sem přišla s potenciálem, posláním, které hodlá prožít a projevit. Tento voňavý posel je jedinečně vibračně připraven, Tobě na míru. Pro podporu Tvého Světla na zemi. Vůně se nemění, ale nese informace a dary přesné pro Tvé Nejvyšší dobro.

Samotná Vůně Tě na světelnou stravu nenaladí! Je to pomocník, mocný doplněk v procesu!

V této životní změně je velmi potřebné milovat sebe samého. Vidět všechna svá "zdánlivá negativa" a přesto se milovat a přijmout do Nejvyšší lásky své bytosti.

Prána je čistá hojnost. Nastavení Bytí, že všeho, co potřebuji, mám a vždy budu mít dostatek. Rozhodnutí vychází ze Srdce, ne z mysli.

Vibrační průvodce PRANA pomůže osobitě v procesu ladění se, přechodu na pránickou stravu. A neméně také v období při "detoxikaci" po 21-denním procesu. Proces 21 dní přechodu na pránickou stravu je pouze začátek cesty světelné výživy. A také není vždy nezbytně nutný. Každý jsme jedinečný a jedinečné je i naše Bytí. 

Při 21-denním pránickém přechodu se buňky v těle naladí na světelnou výživu. Naladění na božskou výživu v procesu přechodu je klíčové, protože tento stav batí se zapíše do buněčné paměti bytosti. Toto je trvalá změna, která v paměti buněk zůstává jako informace, i když se znovu začne jíst. Člověk poté funguje paralelně. Může jíst, ale také nemusí. A v tom vidím obrovskou Svobodu.

Prána není o půstu. Půst je hladovění. Prána je Hojnost, bezpodmínečná Láska, bezpodmínečná Láska sám(a) k Sobě.

Před prvním použitím se s vůní nalaď, pobuďte si spolu v Tichu. Můžeš ji přiložit na své srdce a pronést tato slova:

"Přijímám Vše, co Jsem, v Pravdě do Nejvyšší Lásky své Bytosti."

" JÁ JSEM HOJNOST. "

"JÁ JSEM SVOBODA."

"JÁ JSEM LÁSKA."

"Přijímám bezpodmínečnou Hojnost v Sobě.

Přijímám bezpodmínečnou Sebesvobodu.

Přijímám bezpodmínečné žití v Lásce.

JÁ JSEM, JÁ MÁM, MOHU, VÍM A MILUJI!

DĚKUJI."

Ze srdce... pro srdce ...do Srdce. 

S Láskou a Úctou 

 Lavia Velien