Mořské vlny 100% VEGAN 90g

Tuhý šampon obsahuje gel z čerstvého irského mechu, který napomáhá udržet vaše vlasy pružné a lesklé, díky vysokému obsahu rostlinného kolagenu.

Vyrobeno s Láskou v podhůří Orlických hor.

110,00 Kč

Díky čistě přírodním esenciálním olejům navíc mýdlo působí opravdu na všechny Vaše smysly v duchu a dechu aromaterapie.

Pokud jsou Vaše vlasy více se mastící, je nutné napěnit šampon dvakrát až třikrát během jednoho mytí. Poznáte sami rozdíl, pěna musí být opravdu hustá a stabilní. Díky své přetučněné receptuře pomalu a šetrně učí Vaši vlasovou pokožku se tolik nemastit.

Irský mech je mořská řasa, která je svým složením skvělou rostlinnou variantou a náhražkou živočišného kolagenu. Je proto ideální složkou nejen do kosmetiky, ale i jako potravina budoucnosti, navíc řasu zpracováváme v čerstvém stavu. Více informací na stránkách: www.lahodnosti.cz, kde najdete i řadu našich produktů s irským mechem. 


SLOŽENÍ: řepkový olej z lokálních zdrojů (ne GMO),pečující mandlový olej, kokosový olej, palmový olej RSPO*,jojobový olej BIO, arganový olej BIO, dýňový olej lisovanýza studena, šungitová voda, hydroxid sodný, prášekz čistého hedvábí, čerstvý kolagenový gel z Irského mechu(irský mech, šungitová voda), extrakt z grepových jadýrek
Éterické oleje: Levandule, mateřídouška, dobromysl

*Chovejme se zodpovědně - Certifikát RSPO zaručuje, že je tento palmový olej z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí, ale také dohlíží na podmínky pro místní výrobce.